спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 569101J |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 290 mm |
| височина | 42,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой на дупките | 10 |
| центриращ диаметър | 102 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 569101
|
|
RENAULT TRUCKS 5010260604
|
|
RENAULT TRUCKS Z001635
|
|
A.B.S. 17883
|
|
ABE C3R037ABE
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
APEC braking DSK2803
|
|
BENDIX 562477B
|
|
BERAL BCR183A
|
|
BOSCH 0986479343
|
|
BOSCH 0986479343
|
|
Brake ENGINEERING 956057
|
|
Brake ENGINEERING DI956057
|
|
BRECO BS8365
|
|
BREMBO 09726210
|
|
BREMBO 09726210
|
|
FERODO FCR183A
65.45 €
-20%
52.36 €
|
|
FTE BS7091
|
|
HP (ZEBRA) HP59046
|
|
JURID 569101J
53.47 €
-20%
42.78 €
|
|
KNORR-BREMSE Z001635
|
|
MAGNETI MARELLI 1405024
|
|
MAGNETI MARELLI 1405024
|
|
MINTEX MDC2378
|
|
PAGID 59174
|
|
QH Benelux 58084
|
|
QUINTON HAZELL BDC5233
|
|
SAMKO 51017BR
|
|
TEXTAR 93117400
|
|
TEXTAR 98200117401
|
|
TEXTAR 98200117401
|
|
TRW DF4330
131.4 €
-20%
105.12 €
|
|
VALEO 187097
|
|
WAGNER WGR61831
|
|
ZIMMERMANN 470661800
|
|
RENAULT 5010260604
|
| Renault MASTER II кутия (FD) | 116 коня | дизел |
| Renault MASTER II кутия (FD) | 156 коня | дизел |
| Renault MASTER II (бордова) платформа/ шаси (ED/HD/UD) | 156 коня | дизел |
| Renault MASTER II (бордова) платформа/ шаси (ED/HD/UD) | 116 коня | дизел |
