спирачен диск HELLA PAGID
спирачен диск
| Производител | HELLA PAGID |
| Парт номер | 8DD 355 116-421 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 286 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,5 mm |
| височина | 63 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/08 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| тегло | 5,2 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 55000 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA PAGID 55000
|
|
APEC braking DSK2673
|
|
ATE 24011003661
|
|
BENDIX 562660BC
|
|
BLUE PRINT ADS74333
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
BOSCH 0986479150
|
|
BOSCH 986479150
|
|
COMLINE ADC0823
|
|
DELPHI BG4158
91.52 €
-20%
73.22 €
|
|
HELLA PAGID 355116421
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3317007
55.88 €
-20%
44.7 €
|
|
JURID 562660JC
73.87 €
-20%
59.1 €
|
|
MINTEX MDC2209
|
|
NK 204418
|
|
NK 314418
|
|
PAGID 55000
|
|
REMSA 6141500
|
|
ROADHOUSE 6141500
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01780
|
|
TEXTAR 92200000
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
TRW DF6306
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
ZIMMERMANN 530246520
|
|
SUBARU 26700FG000
|
| Subaru FORESTER (SH) | 150 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SH) | 171 коня | бензин |
| Toyota GT 86 купе (ZN6_) | 200 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 150 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BL, BP) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BL, BP) | 173 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SH) | 150 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SH) | 147 коня | дизел |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | 150 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 150 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru BRZ | 200 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 173 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 173 коня | бензин |
