спирачен диск HELLA PAGID
спирачен диск
| Производител | HELLA PAGID |
| Парт номер | 8DD 355 117-761 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 345 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| височина | 78,2 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| тегло | 9,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 54612PRO |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA PAGID 54612PRO
|
|
A.B.S. 17894
104.3 €
-20%
83.44 €
|
|
APEC braking DSK2603
|
|
ATE 24012402161
|
|
ATE 424216
|
|
BENDIX 562523BC
|
|
BOSCH 0986479443
|
|
BOSCH 986479443
|
|
BREMBO 09992410
|
|
BREMBO 09992411
|
|
BREMBO 09992414
|
|
BREMBO 9992411
|
|
COMLINE ADC1757V
|
|
DELPHI BG9064
103.5 €
-20%
82.8 €
|
|
FERODO DDF1716C1
|
|
HELLA PAGID 355117761
|
|
HELLA PAGID 355117762
|
|
HELLA PAGID 355121781
|
|
HELLA PAGID 355121791
|
|
HELLA PAGID 8DD355117762
|
|
HELLA PAGID 8DD355121781
|
|
HELLA PAGID 8DD355121791
|
|
JURID 562523JC
64.58 €
-20%
51.66 €
|
|
MINTEX MDC2331
|
|
NATIONAL NBD1528
|
|
NK 201590
|
|
NK 311590
|
|
OPTIMAL BS8354
|
|
OPTIMAL BS8354C
|
|
PAGID 54612
|
|
PAGID 54612PRO
|
|
REMSA 6133710
|
|
ROADHOUSE 6133710
|
|
TEXTAR 92161203
|
|
TEXTAR 92161205
|
|
TRUSTING DF1399
84.79 €
--0%
84.79 €
|
|
TRW DF6070S
90.5 €
-20%
72.4 €
|
|
VALEO 197180
|
|
ZIMMERMANN 150345120
|
|
ZIMMERMANN 150345170
|
|
ZIMMERMANN 150345172
|
|
ZIMMERMANN 150345175
|
|
BMW 34216771971
|
|
BMW 34216793246
|
| BMW X6 (E71, E72) | 485 коня | бензин/ електро |
| BMW X5 (E70) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 449 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 381 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 381 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 381 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 306 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 313 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 450 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 381 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 326 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 313 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин/ електро |
| BMW X6 (F16, F86) | 326 коня | бензин |
