спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300332 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24,5 mm |
| диаметър | 280 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 4 |
| минимална дебелина | 24,4 mm |
| височина | 47,3 mm |
| диаметър на главината | 69 mm |
| повърхност | с покритие |
| вътрешен диаметър | 141,6 mm |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0041 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17548
65.77 €
-20%
52.62 €
|
|
A.B.S. 17548OE
|
|
APEC braking DSK2313
|
|
ASHIKA 600K015
|
|
ASHUKI 09908250
|
|
ASHUKI I03260
|
|
ATE 24012601291
|
|
ATE 426129
|
|
BLUE PRINT ADG04365
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
BLUE PRINT ADG04366
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
BORG & BECK BBD4592
|
|
BOSCH 0986479229
|
|
BOSCH 0986AB6091
|
|
BOSCH 0986AB6854
|
|
BOSCH F026A01195
|
|
BREMBO 09957420
|
|
BREMBO 09957421
|
|
BREMBO DP30004
|
|
CAR 1421262
|
|
COMLINE ADC1064V
|
|
DELPHI BG3801
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
DELPHI BG4013
131.54 €
-20%
105.23 €
|
|
FENOX TB219084
|
|
FERODO DDF1522
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
FERODO DDF15221
|
|
FIRST LINE FBD1658
|
|
FREMAX BD5172
|
|
fri.tech. BD0920
|
|
fri.tech. DF920
|
|
HELLA PAGID 8DD355111771
|
|
HP (ZEBRA) HP58178
|
|
IPS Parts IBT1K17
|
|
ITN 10230366
|
|
JAPANPARTS DIK15
|
|
JAPKO 60K15
|
|
JP GROUP 3563101009
|
|
KAGER 370821
|
|
KAISHIN CBR449
|
|
KAVO PARTS BR3236
|
|
KAVO PARTS BR3236C
|
|
KAWE 666810
|
|
KBP 31000
|
|
KBP BR4216
|
|
MAGNETI MARELLI 600000085650
|
|
MAGNETI MARELLI 600000085970
|
|
MAPCO 25213
|
|
MASTER-SPORT 24012601291SETMS
|
|
MAXGEAR 191256
|
|
MDR MFD2K15
|
|
METZGER 6110360
|
|
MEYLE 37155210014
|
|
MEYLE 37155210014PD
|
|
NATIONAL NBD1468
|
|
NiBK RN1231
|
|
NIPPARTS J3300528
43.21 €
-20%
34.57 €
|
|
NK 203420
|
|
NK 313420
|
|
NPS H330I19
|
|
OPTIMAL BS8196
|
|
PAGID 54366
|
|
PARTS-MALL PRA029
|
|
PARTS-MALL PRB016
|
|
PEMEBLA NJC9586
|
|
PEX 140923
|
|
PILENGA V698
|
|
QH Benelux 58178
|
|
QH Benelux 666810
|
|
QH Benelux BDC5407
|
|
QUINTON HAZELL BDC5407
|
|
QUINTON HAZELL BS5407
|
|
REMSA 666810
|
|
ROADHOUSE 666810
|
|
sbs 1815203420
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
sbs 5815203420
|
|
SOLID AUTO (UK) H206018
|
|
SOLID AUTO (UK) K106011
|
|
ST-TEMPLIN 0311017220
|
|
TEXTAR 89016800
|
|
TEXTAR 92136600
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
TEXTAR 92136603
|
|
TEXTAR 98200136601
|
|
TRISCAN 812018112
|
|
TRISCAN 812043113
|
|
TRUSTING DF920
52.07 €
-0%
52.07 €
|
|
TRW DF4710
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
TRW DF7291
|
|
VALEO 186829
116.26 €
-20%
93.01 €
|
|
VALEO 297829
|
|
WOKING D666810
|
|
HYUNDAI 517123C100
|
|
HYUNDAI 517123D100
|
|
HYUNDAI 517123D100AT
|
|
HYUNDAI 517123D300
|
|
HYUNDAI 517123D300AT
|
|
KIA 517123C100
|
|
KIA 517123D100
|
|
KIA 517123D300
|
| Hyundai ELANTRA (XD) | 107 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 141 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 107 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 141 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 132 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 132 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 113 коня | дизел |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 113 коня | дизел |
| Kia MAGENTIS (GD) | 136 коня | бензин |
| Kia MAGENTIS (GD) | 169 коня | бензин |
| Hyundai SONATA IV (EF) | 131 коня | бензин |
| Hyundai SONATA IV (EF) | 173 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 143 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 143 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 105 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 105 коня | бензин |
