спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300401 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| диаметър | 294 mm |
| кръг на дупките | 85 mm |
| брой на дупките | 5 |
| минимална дебелина | 26 mm |
| височина | 56,7 mm |
| повърхност | с покритие |
| вътрешен диаметър | 165 mm |
| диаметър на главината | 85 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SSANGYONG 4144109000
|
|
SSANGYONG 4144109100
|
|
SSANGYONG 4144109110
|
|
A.B.S. 17916
|
|
ABE C30015ABE
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
ACDelco AC3757D
|
|
APEC braking DSK2711
|
|
ASHIKA 600SS03
|
|
ASHUKI SY60602
|
|
ASHUKI SY60615
|
|
BENDIX 562785BC
|
|
BLUE PRINT ADG043113
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
BLUE PRINT ADG043116
240.59 €
-20%
192.47 €
|
|
BORG & BECK BBD4681
|
|
BOSCH 0986479C31
|
|
BOSCH F026A09641
|
|
Brake ENGINEERING DI956826
|
|
BSF 11651V
|
|
CAR 1421304
|
|
COMLINE ADC1081V
|
|
DELPHI BG4206
98.17 €
-20%
78.53 €
|
|
E.T.F. 190065
|
|
FERODO DDF1627
124.24 €
-20%
99.39 €
|
|
FERODO DDF16271
|
|
FIRST LINE FBD1765
|
|
FREMAX BD8674
|
|
fri.tech. DF1060
|
|
fri.tech. DF1380
|
|
GIRLING 6062051
|
|
HELLA 8DD355116471
|
|
HELLA PAGID 8DD355116471
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300402
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300407
|
|
HP (ZEBRA) HP59100
|
|
ICER 78BD8674
|
|
ICER 78BD8674C
|
|
ICER 78BD86742
|
|
IPS Parts IBT1S03
|
|
ITN 102300222
|
|
JAPANPARTS DIS03
|
|
JAPKO 60S03
|
|
JP GROUP 6263100109
|
|
JURID 562785JC
|
|
KAISHIN CBR382
|
|
KAVO PARTS BR7705
|
|
KAVO PARTS BR7705C
|
|
LPR S7000V
|
|
MAGNETI MARELLI 600000085750
|
|
MINTEX MDC2211
|
|
NATIONAL NBD1717
|
|
NIPPARTS N3300405
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
NK 205703
|
|
NK 315703
|
|
NPS S330G05
|
|
NPS S330G09
|
|
OPEN PARTS BDR237620
|
|
OPTIMAL BS8358
|
|
PAGID 55032
|
|
PATRON PBD1633
|
|
PEMEBLA P922
|
|
PROTECHNIC PRD2494
|
|
QH Benelux BDC5654
|
|
QUINTON HAZELL 6263100109
|
|
QUINTON HAZELL BDC5654
|
|
ROADHOUSE 6104010
|
|
ROTINGER RT20573
|
|
ROTINGER RT20573T5
|
|
ROTINGER RT21212
|
|
ROTINGER RT21212T5
|
|
sbs 1815205703
59.21 €
-0%
59.21 €
|
|
sbs 1815315703
|
|
SOLID AUTO (UK) Y106008
|
|
STARMANN TS2105
|
|
TEXTAR 92203203
|
|
TEXTAR 98200203201PRO
|
|
TRISCAN 8120101037
|
|
TRISCAN 8120101038
|
|
TRISCAN 8120101038c
|
|
TRUSTING DF1060
54.6 €
-0%
54.6 €
|
|
TRUSTING DF1380
|
|
TRW DF6205
62.89 €
-20%
50.31 €
|
