спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300527 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 27 mm |
| диаметър | 280 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой на дупките | 6 |
| вътрешен диаметър | 128 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| височина | 42,8 mm |
| диаметър на главината | 87 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17551
89.69 €
-20%
71.75 €
|
|
A.B.S. 17551OE
|
|
ABE C30523ABE
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
ACDelco AC2886D
|
|
AP 24915
|
|
AP 24915V
|
|
APEC braking DSK2321
|
|
ASHIKA 600H013
|
|
ASHUKI 09907250
|
|
ATE 24012701001
|
|
ATE 427100
|
|
BLUE PRINT ADG04367
55.11 €
-20%
44.09 €
|
|
BORG & BECK BBD4367
|
|
BOSCH 0986479U06
|
|
BOSCH 0986AB6093
|
|
Brake ENGINEERING DI956199
|
|
BRECO BS 8520
|
|
BRECO BV8520
|
|
BREMBO 09955710
|
|
BREMBO 09955711
|
|
BSF 11607V
|
|
CAR 1421153
|
|
CAR HPD1153
|
|
CIFAM 800954C
|
|
COMLINE ADC1044V
61.76 €
-20%
49.41 €
|
|
DELPHI BG3936
93.06 €
-20%
74.44 €
|
|
DJ PARTS BD2190
|
|
E.T.F. 190057
|
|
FARCOM 230532
|
|
FENOX TB219085
|
|
FERODO DDF1269
173.44 €
-20%
138.75 €
|
|
FERODO DDF12691
|
|
FIRST LINE FBD1384
|
|
fri.tech. BD0155
|
|
fri.tech. DF155
|
|
FTE BS7522
|
|
GIRLING 6060071
|
|
HELLA 8DD355111761
|
|
HELLA 8DD355118681
|
|
HELLA PAGID 8DD355111761
|
|
HELLA PAGID 8DD355118681
|
|
HP (ZEBRA) HP58093
|
|
IPS Parts IBT1H13
|
|
JAPANPARTS DIH13
|
|
JAPKO 60H13
|
|
KAGER 370820
|
|
KAISHIN CBR024
|
|
KAVO PARTS BR3220
|
|
KAVO PARTS BR3220C
|
|
KAWE 666910
|
|
KBP 38429
|
|
LPR H2000V
|
|
MAGNETI MARELLI 600000086010
|
|
MAPCO 15271
|
|
MDR MFD2H13
|
|
METELLI 230954C
|
|
METZGER 6110508
|
|
METZGER 666910
|
|
MINTEX MDC1767
|
|
NATIONAL NBD1394
|
|
NECTO WN1282
|
|
NiBK RN1312
|
|
NIPPARTS J3300527
42.24 €
-20%
33.79 €
|
|
NK 203417
|
|
NK 313417
|
|
NPS H330I17
|
|
OPEN PARTS BDR208520
|
|
OPTIMAL BS8146
|
|
PAGID 54365
|
|
PROTECHNIC PRD2300
|
|
QH Benelux 58093
|
|
QH Benelux 666910
|
|
QH Benelux BDC5480
|
|
QUINTON HAZELL BDC5480
|
|
REMSA 666910
|
|
ROADHOUSE 666910
|
|
ROTINGER RT20272
|
|
ROTINGER RT20272T5
|
|
sbs 1815203417
52.29 €
-0%
52.29 €
|
|
sbs 1815313417
|
|
SOLID AUTO (UK) H206022
|
|
STARMANN TS1999
|
|
TEXTAR 92136500
79.06 €
-20%
63.25 €
|
|
TEXTAR 92136503
|
|
TRISCAN 812043118
|
|
TRUSTING DF155
|
|
TRW DF6007
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
TRW DF7280
|
|
TRW DF7292
|
|
VAICO V5280009
|
|
VILLAR 6281478
|
|
WOKING D666910
|
|
HYUNDAI 51712H1000
|
|
HYUNDAI 51712H1000AT
|
|
KIA 51712H1000
|
| Hyundai TERRACAN (HP) | 150 коня | дизел |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 194 коня | бензин |
