спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300539 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 19 mm |
| диаметър | 241 mm |
| вътрешен диаметър | 125 mm |
| височина | 48 mm |
| повърхност | с покритие |
| минимална дебелина | 17 mm |
| диаметър на главината | 62,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките 1 | 2 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0085 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17549
46.04 €
-20%
36.83 €
|
|
A.B.S. 17549OE
|
|
ABE C30514ABE
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
ACDelco AC2895D
|
|
AP 25048
|
|
APEC braking DSK2271
|
|
ASHIKA 600H010
|
|
ASHUKI Y08915
|
|
ATE 24011901151
|
|
ATE 419115
|
|
BENDIX 562425B
|
|
BENDIX 562425BC
|
|
BLUE PRINT ADG043100
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
BORG & BECK BBD4428
|
|
BOSCH 0986479206
|
|
BOSCH 0986479962
|
|
BOSCH 0986479S18
|
|
BOSCH 0986AB6155
|
|
BOSCH 0986BB4302
|
|
BOSCH F026A01093
|
|
Brake ENGINEERING DI956196
|
|
BRECO BS 8644
|
|
BREMBO 09999810
|
|
BSF 11599V
|
|
CAR 142026
|
|
CAR HPD026
|
|
CIFAM 800626
|
|
COMLINE ADC1039V
45.74 €
-20%
36.59 €
|
|
DELPHI BG4009
76.18 €
-20%
60.95 €
|
|
DENCKERMANN B130520
|
|
E.T.F. 197040
|
|
EUROBRAKE 5815203419
|
|
FARCOM 231029
|
|
FEBI BILSTEIN 31766
33.8 €
-20%
27.04 €
|
|
FENOX TB219079
|
|
FERODO DDF1529
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
FERODO DDF15291
|
|
FIRST LINE FBD1465
|
|
FREMAX BD0570
|
|
fri.tech. BD1266
|
|
fri.tech. DF1266
|
|
FTE BS5449
|
|
FTE BS5449B
|
|
GIRLING 6060401
|
|
GRAF DF29626
|
|
HELLA 8DD355111431
|
|
HELLA PAGID 8DD355111431
|
|
HP (ZEBRA) HP58297
|
|
IPS Parts IBT1H10
|
|
ITN 10230626
|
|
JAPANPARTS DIH10
|
|
JAPKO 60H10
|
|
JP GROUP 3563101209
|
|
JURID 562425J
66.73 €
-20%
53.38 €
|
|
JURID 562425JC
|
|
KAGER 370825
|
|
KAISHIN CBR021
|
|
KAMOKA 1031093
|
|
KAVO PARTS BR3226
|
|
KAVO PARTS BR3226C
|
|
KAWE 38629
|
|
KBP BR3226
|
|
KWP 129626
|
|
LPR H2012V
|
|
MAGNETI MARELLI 360406074500
|
|
MAGNETI MARELLI 360704002900
|
|
MAGNETI MARELLI 600000086070
|
|
MALÒ 1110445
|
|
MAPCO 25573
42.98 €
-0%
42.98 €
|
|
MASTER-SPORT 24011901151SETMS
|
|
MAXGEAR 191862
|
|
MDR MFD2H10
|
|
METELLI 230626
|
|
METZGER 230626
|
|
METZGER 6110626
|
|
METZGER 695810
|
|
MEYLE 37155210006
|
|
MINTEX MDC1748
|
|
NATIONAL NBD1393
|
|
NECTO WN1455
|
|
NIPPARTS J3300523
55.98 €
-20%
44.79 €
|
|
NK 203419
|
|
NK 313419
|
|
NPS H330I18
|
|
OPEN PARTS BDA214020
|
|
OPEN PARTS BDR214020
|
|
OPTIMAL BS8178
|
|
PAGID 54341
|
|
PATRON PBD9998
|
|
PEMEBLA NJC1C86N
|
|
PILENGA V696
|
|
PROTECHNIC PRD2349
|
|
QH Benelux 58297
|
|
QH Benelux BDC5449
|
|
QUINTON HAZELL 3563101209
|
|
QUINTON HAZELL BDC5449
|
|
ROTINGER RT20890
|
|
ROTINGER RT20890T5
|
|
ROTINGER RT2874
|
|
ROTINGER RT2874T5
|
|
SASIC 6106160
|
|
sbs 1815203419
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
sbs 1815313419
|
|
SIMER D2145
|
|
SOLID AUTO (UK) H206032
|
|
ST-TEMPLIN 0311017140
|
|
STARMANN TS2015
|
|
SWAG 90931766
|
|
TEXTAR 92134100
|
|
TEXTAR 92134103
|
|
TEXTAR 98200134101
|
|
TOPRAN 820410
|
|
TRISCAN 812043119
|
|
TRISCAN 812043119c
|
|
TRUSTING DF1266
|
|
TRW DF4283
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
TRW DF6040
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
TRW DF7363
|
|
VAICO V5280004
|
|
VALEO 186879
|
|
VALEO 197263
|
|
VALEO 297263
|
|
VALEO 297879
|
|
VEMA 98753
|
|
VILLAR 6282026
|
|
ZIMMERMANN 285350400
|
|
HYUNDAI 517121C000
|
|
KIA 517121C000
|
| Hyundai GETZ (TB) | 82 коня | дизел |
| Hyundai GETZ (TB) | 106 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 82 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 63 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 85 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 67 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 97 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 88 коня | дизел |
| Hyundai GETZ (TB) | 110 коня | дизел |
