спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6040 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 241 mm |
| дебелина на спирачния диск | 19 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой/разположение на дупките | 6 |
| височина | 48 mm |
| центриращ диаметър | 62,2 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| мярка на резбата | 12,6 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17549
46.04 €
-20%
36.83 €
|
|
ATE 24011901151
|
|
BENDIX 562425B
|
|
BENDIX 562425BC
|
|
BLUE PRINT ADG043100
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
BORG & BECK BBD4428
|
|
BOSCH 0986479206
|
|
BOSCH 0986479962
|
|
BOSCH 0986479S18
|
|
BOSCH 0986AB6155
|
|
BOSCH 0986BB4302
|
|
Brake ENGINEERING DI956196
|
|
BREMBO 09999810
|
|
CAR 142026
|
|
CAR HPD026
|
|
DELPHI BG4009
76.18 €
-20%
60.95 €
|
|
FEBI BILSTEIN 31766
33.8 €
-20%
27.04 €
|
|
FERODO DDF1529
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
FERODO DDF15291
|
|
FIRST LINE FBD1465
|
|
fri.tech. DF1266
|
|
FTE BS5449
|
|
GIRLING 6060401
|
|
GRAF DF29626
|
|
HELLA 8DD355111431
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300539
43.22 €
-20%
34.57 €
|
|
JAPANPARTS DIH10
|
|
JURID 562425J
66.73 €
-20%
53.38 €
|
|
JURID 562425JC
|
|
LPR H2012V
|
|
METELLI 230626
|
|
METZGER 25048
|
|
METZGER 695810
|
|
MEYLE 37155210006
|
|
MGA D1577
|
|
MINTEX MDC1748
|
|
NIPPARTS J3300523
55.98 €
-20%
44.79 €
|
|
NK 203419
|
|
NK 313419
|
|
PAGID 54341
|
|
PAGID 54341PRO
|
|
PILENGA V696
|
|
QUINTON HAZELL BDC5449
|
|
REMSA 666310
|
|
ROADHOUSE 666310
|
|
ROULUNDS RUBBER WD00894
|
|
sbs 1815203419
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
SWAG 90931766
|
|
TEXTAR 92134100
|
|
TEXTAR 92134103
|
|
TEXTAR 98200134101
|
|
TRISCAN 812043119
|
|
VALEO 186879
|
|
VALEO 197263
|
|
VALEO 297263
|
|
VALEO 297879
|
|
ZIMMERMANN 285350400
|
|
HYUNDAI 517121C000
|
| Hyundai GETZ (TB) | 82 коня | дизел |
| Hyundai GETZ (TB) | 106 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 82 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 63 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 85 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 67 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 97 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 88 коня | дизел |
| Hyundai GETZ (TB) | 110 коня | дизел |
