спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3301055 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър | 242 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките 1 | 2 |
| вътрешен диаметър | 137,8 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| височина | 49,2 mm |
| диаметър на главината | 68 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0098 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16064
43.25 €
-20%
34.6 €
|
|
A.B.S. 16064OE
|
|
ABE C31055ABE
37.2 €
-20%
29.76 €
|
|
ACDelco AC2078D
|
|
AP 24313
|
|
APEC braking DSK164
|
|
ASHIKA 6000010
|
|
ASHUKI E91818
|
|
ASHUKI N01375
|
|
ATE 24012001521
|
|
ATE 420152
|
|
BENDIX 561614B
|
|
BLUE PRINT ADN14358
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
BORG & BECK BBD4941
|
|
BOSCH 0986478534
|
|
Brake ENGINEERING DI955201
|
|
BRECO BS 8025
|
|
BREMBO 09544710
|
|
BSF 11073V
|
|
CAR 142919
|
|
CAR HPD919
|
|
CIFAM 800248
|
|
COMLINE ADC0218V
|
|
DELPHI BG2632
48.79 €
-20%
39.03 €
|
|
DENCKERMANN B130103
|
|
E.T.F. 196001
|
|
FARCOM 230807
|
|
FEBI BILSTEIN 15299
|
|
FENOX TB217332
|
|
FERODO DDF259
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
FERODO DDF2591
|
|
FERODO DRF259S
|
|
FIRST LINE FBD427
|
|
FLENNOR FB110126C
|
|
FREMAX BD6001
|
|
fri.tech. BD0478
|
|
fri.tech. DF478
|
|
FTE BS3791
|
|
GIRLING 6025901
|
|
HELLA 8DD355102641
|
|
HELLA PAGID 8DD355102641
|
|
HP (ZEBRA) HP57351
|
|
ICER 78BD6001
|
|
ICER 78BD6001C
|
|
ICER 78BD60012
|
|
IPS Parts IBT1010
|
|
ITN 10230248
|
|
JAPANPARTS DI010
|
|
JAPANPARTS JDI010
|
|
JAPKO 60010
|
|
JURID 561614J
|
|
KAGER 370357
|
|
KAVO PARTS BR6739
|
|
KAVO PARTS BR6739C
|
|
KAWE 611310
|
|
KBP 37687
|
|
LEMFÖRDER 1903902
|
|
LPR N2651V
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2590
|
|
MAGNETI MARELLI 1325824
|
|
MAGNETI MARELLI 353613258240
|
|
MAGNETI MARELLI 360406035600
|
|
MAGNETI MARELLI 431602041790
|
|
MAGNETI MARELLI 600000086470
|
|
MAGNETI MARELLI DF0356
|
|
MAPCO 15513
31.17 €
-0%
31.17 €
|
|
MASTER-SPORT 24012001521SETMS
|
|
MAXGEAR 191248
|
|
MDR MFD2010
|
|
METELLI 230248
|
|
METZGER 1325824
|
|
MINTEX MDC583
|
|
NATIONAL NBD240
|
|
NECTO WN515
|
|
NIPPARTS J3301055
27.84 €
-20%
22.27 €
|
|
NK 202230
|
|
NK 312230
|
|
NPS N330N55
|
|
OPEN PARTS BDA138820
|
|
OPEN PARTS BDR138820
|
|
OPTIMAL BS1130
|
|
PAGID 52328
|
|
PATRON PBD2590
|
|
PEX 140397
|
|
PILENGA V332
|
|
PROTECHNIC PRD2159
43.25 €
--0%
43.25 €
|
|
QH Benelux 57351
|
|
QH Benelux 611310
|
|
QH Benelux BDC3791
|
|
QUINTON HAZELL BDC3791
|
|
QUINTON HAZELL BS1130
|
|
QUINTON HAZELL BS3791
|
|
REMSA 611310
|
|
ROADHOUSE 611310
|
|
ROTINGER RT2504
|
|
ROTINGER RT2504T5
|
|
SASIC 9004568J
|
|
sbs 1815202230
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
sbs 1815312230
|
|
SOLID AUTO (UK) N106037
|
|
STARMANN TS1090
|
|
STELLOX 60202230VSX
|
|
STOP 561614S
|
|
TEXTAR 92056200
|
|
TEXTAR 98200056201
|
|
TRISCAN 812014113
|
|
TRUSTING DF478
31.2 €
-0%
31.2 €
|
|
TRW DF2590
42.55 €
-20%
34.04 €
|
|
VAICO V3880015
|
|
VALEO 185141
|
|
VALEO 186301
|
|
VEMA 98054
|
|
VILLAR 6281293
|
|
WOKING D611310
|
|
ZIMMERMANN 200250300
|
|
ZIMMERMANN 200250350
|
|
NISSAN 4020690J01
|
| Nissan PRIMERA (P10) | 90 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P10) | 75 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P10) | 90 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P10) | 102 коня | бензин |
