спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF478 |
| тегло | 9,328 kg |
| диаметър | 242 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| кръг на дупките | 68 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 49,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16064
43.25 €
-20%
34.6 €
|
|
ABE C31055ABE
37.2 €
-20%
29.76 €
|
|
ACDelco AC2078D
|
|
AP 24313
|
|
APEC braking DSK164
|
|
ASHIKA 6000010
|
|
ATE 24012001521
|
|
BENDIX 561614B
|
|
BOSCH 0986478534
|
|
BRADI 1325824
|
|
BRECO BS8025
|
|
BREMBO 09544710
|
|
CAR 142919
|
|
CAR HPD919
|
|
CIFAM 800248
|
|
COMLINE ADC0218V
|
|
DELPHI BG2632
48.79 €
-20%
39.03 €
|
|
DELPHI BG632
|
|
DENCKERMANN B130103
|
|
E.T.F. 196001
|
|
FAG BS3791
|
|
FERODO DDF259
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
FREMAX BD6001
|
|
FTE BS3791
|
|
GIRLING 6025901
|
|
GRAF DF29248
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301055
48.14 €
-20%
38.51 €
|
|
HP (ZEBRA) 57351
|
|
INTERBRAKE NS651V
|
|
JAPANPARTS DI010
|
|
JURID 561614J
|
|
KAGER 370357
|
|
KAVO PARTS BR6739
|
|
KAWE 611310
|
|
KWP 1029248L
|
|
KWP 129248
|
|
LEMFÖRDER 19039
|
|
LEMFÖRDER 1903902
|
|
LPR N2651V
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353613258240
|
|
MALÒ D202230
|
|
MAPCO 15513
31.17 €
-0%
31.17 €
|
|
METELLI 230248
|
|
METZGER 611310
|
|
MINTEX MDC583
|
|
NECTO WN515
|
|
NIPPARTS J3301055
27.84 €
-20%
22.27 €
|
|
NK 202230
|
|
OPEN PARTS BDA138820
|
|
OPEN PARTS BDR138820
|
|
OPTIMAL BS1130
|
|
PAGID 52328
|
|
PEX 140397
|
|
PILENGA V332
|
|
QUINTON HAZELL BDC3791
|
|
REMSA 638820
|
|
ROADHOUSE 638820
|
|
ROULUNDS RUBBER D2078
|
|
SASIC 9004568J
|
|
sbs 151521
|
|
sbs 1815202230
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
ST-TEMPLIN 011642121132
|
|
STOP 561614S
|
|
TEXTAR 92056200
|
|
TRISCAN 812014113
|
|
TRW DF2590
42.55 €
-20%
34.04 €
|
|
VEMA 98054
|
|
WOKING D611310
|
|
ZIMMERMANN 200250300
|
|
NISSAN 4020690B01
|
|
NISSAN 4020690J01
|
|
NISSAN 402069J01
|
| Nissan PRIMERA (P10) | 90 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P10) | 90 коня | бензин |
