спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2590 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 242 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| височина | 49 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 12,6 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16064
43.25 €
-20%
34.6 €
|
|
ABEX W0515
|
|
ACDelco AC2078D
|
|
APEC braking DSK164
|
|
ATE 24012001521
|
|
ATE 420152
|
|
BENDIX 561614B
|
|
BLUE PRINT ADN14358
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
BORG & BECK BBD4941
|
|
BOSCH 0986478534
|
|
BRADI 1325824
|
|
BREMBO 09544710
|
|
CAR 142919
|
|
CAR HPD919
|
|
DELPHI BG2632
48.79 €
-20%
39.03 €
|
|
FAG BS3791
|
|
FERODO DDF259
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
FERODO DDF2591
|
|
FIRST LINE FBD427
|
|
FTE BS3791
|
|
GIRLING 6025901
|
|
GRAF DF29248L
|
|
HELLA 8DD355102641
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301055
48.14 €
-20%
38.51 €
|
|
JAPANPARTS DI010
|
|
JURID 561614J
|
|
LEMFÖRDER 1903902
|
|
LPR N2651V
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353613258240
|
|
MAGNETI MARELLI 431602041790
|
|
MAPCO 15513
31.17 €
-0%
31.17 €
|
|
METELLI 230248
|
|
METZGER 611310
|
|
MGA D1048
|
|
MINTEX MDC583
|
|
NATIONAL NBD240
|
|
NIPPARTS J3301055
27.84 €
-20%
22.27 €
|
|
NK 202230
|
|
NK 312230
|
|
OBTEC A/S 151521V
|
|
PAGID 52328
|
|
PEX 140397
|
|
PILENGA V332
|
|
QH Benelux 57351
|
|
QUINTON HAZELL BDC3791
|
|
QUINTON HAZELL BSF3791
|
|
REMSA 611310
|
|
ROADHOUSE 611310
|
|
ROULUNDS RUBBER D2078
|
|
SEBRO 3956
|
|
TEXTAR 92056200
|
|
TEXTAR 98200056201
|
|
TRISCAN 812014113
|
|
TRUSTING DF478
31.2 €
-0%
31.2 €
|
|
VALEO 186301
|
|
WOKING P611310
|
|
ZIMMERMANN 2002503
|
|
ZIMMERMANN 200250300
|
|
ZIMMERMANN 200250350
|
|
NISSAN 4020690J01
|
| Nissan PRIMERA (P10) | 90 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P10) | 75 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P10) | 90 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P10) | 102 коня | бензин |
