спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3301085 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| диаметър | 280 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вътрешен диаметър | 144 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| височина | 49,2 mm |
| диаметър на главината | 68 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0107 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17137
|
|
A.B.S. 17438
70.42 €
-20%
56.34 €
|
|
APEC braking DSK2314
|
|
ASHUKI 09901801
|
|
BLUE PRINT ADN143101
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
BREMBO 09936811
|
|
COMLINE ADC0260V
41.76 €
-20%
33.41 €
|
|
DELPHI BG3730
|
|
E.T.F. 194107
|
|
FENOX TB219157
|
|
FERODO DDF1250
|
|
FIRST LINE FBD1311
|
|
FREMAX BD4103
|
|
fri.tech. DF915
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301081
|
|
ITN 10230764
|
|
JAPANPARTS DI156
|
|
JAPANPARTS DI158
|
|
JAPANPARTS JDI156
|
|
KAVO PARTS BR6776
|
|
KAVO PARTS BR6776C
|
|
KAVO PARTS BR6779
|
|
KAWE 668110
|
|
KBP 38399
|
|
KBP 38437
|
|
LPR N2002V
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
MAGNETI MARELLI 600000086680
|
|
MAPCO 45517
|
|
MAPCO 45518
|
|
MINTEX MDC1578
|
|
NECTO WN1267
|
|
NIPPARTS J3301081
|
|
NIPPARTS J3301085
48.7 €
-20%
38.96 €
|
|
NPS N330N05
|
|
PAGID 50343
|
|
PATRON PBD4744
|
|
PILENGA V886
|
|
QH Benelux 58060
|
|
QH Benelux 58101
|
|
QH Benelux 668110
|
|
SIMER D2200
|
|
SOLID AUTO (UK) N106085
|
|
TEXTAR 92109400
|
|
TEXTAR 92109403
68.51 €
-20%
54.81 €
|
|
TEXTAR 98200109401
|
|
TEXTAR 98200109401PRO
|
|
TRISCAN 812014154
|
|
TRUSTING DF915
59.29 €
-0%
59.29 €
|
|
TRW DF4744
68.45 €
-20%
54.76 €
|
|
ZIMMERMANN 200251500
|
|
ZIMMERMANN 200251550
|
|
NISSAN 402064U101
|
|
NISSAN 402064U103
|
|
NISSAN 402064U105
|
|
NISSAN 402064U107
|
| Nissan ALMERA TINO (V10) | 114 коня | бензин |
| Nissan ALMERA TINO (V10) | 136 коня | бензин |
| Nissan ALMERA TINO (V10) | 115 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P12) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P12) | 126 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 126 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 106 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 106 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 126 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 120 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 120 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 120 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 139 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 139 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 139 коня | дизел |
| Nissan ALMERA TINO (V10) | 112 коня | дизел |
| Nissan ALMERA TINO (V10) | 136 коня | дизел |
| Nissan ALMERA TINO (V10) | 116 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P12) | 109 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 109 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 116 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 116 коня | дизел |
