спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF915 |
| тегло | 15,766 kg |
| диаметър | 279,7 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| кръг на дупките | 68 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 49,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17438
70.42 €
-20%
56.34 €
|
|
ABE C31078ABE
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
ABE C31081ABE
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
AP 24898
|
|
AP 24899
|
|
ASHIKA 6001156
|
|
ASHUKI 09901801
|
|
ASHUKI 09903801
|
|
BOSCH 0986479030
|
|
BRECO BS8504
|
|
BREMBO 09936820
|
|
CAR 142609
|
|
CIFAM 800764C
|
|
COMLINE ADC0260V
41.76 €
-20%
33.41 €
|
|
DELPHI BG3730
|
|
DELPHI BG3766
|
|
E.T.F. 194103
|
|
FARCOM 231236
|
|
FERODO DDF1249
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
FERODO DDF1250
|
|
FREMAX BD4103
|
|
FTE BS5237
|
|
GIRLING 6043161
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301081
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301085
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
HP (ZEBRA) 58060
|
|
JAPANPARTS DI156
|
|
JURID 562441J
98.27 €
-20%
78.61 €
|
|
KAGER 370736
|
|
KAVO PARTS BR6774
|
|
KAVO PARTS BR6776
|
|
KAVO PARTS BR6779
|
|
KAWE 38376
|
|
KAWE 668110
|
|
MAPCO 45517
|
|
METELLI 230764C
|
|
METZGER 668110
|
|
MINTEX MDC1578
|
|
NIPPARTS J3301081
|
|
NIPPARTS J3301083
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
NIPPARTS J3301085
48.7 €
-20%
38.96 €
|
|
NK 202256
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
NK 312256
|
|
OPEN PARTS BDA198620
|
|
OPEN PARTS BDR198620
|
|
OPTIMAL BS7896
|
|
PEX 140819
|
|
PILENGA V886
|
|
QUINTON HAZELL BDC5237
|
|
QUINTON HAZELL BDC5346
|
|
REMSA 668110
|
|
ROADHOUSE 668110
|
|
sbs 1815202256
44.3 €
-0%
44.3 €
|
|
TRISCAN 812014154
|
|
TRISCAN 812014157
|
|
TRW DF4316
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
TRW DF4744
68.45 €
-20%
54.76 €
|
|
VALEO 186728
|
|
WOKING D668110
|
|
NISSAN 402063Y502
|
|
NISSAN 402063Y503
|
|
NISSAN 402064U101
|
|
NISSAN 402064U103
|
|
NISSAN 402064U105
|
|
NISSAN 402064U107
|
|
NISSAN 402068H300
|
| Nissan ALMERA TINO (V10) | 114 коня | бензин |
| Nissan ALMERA TINO (V10) | 136 коня | бензин |
| Nissan ALMERA TINO (V10) | 115 коня | дизел |
