спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4744 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 49,2 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| мярка на резбата | 12,7 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17438
70.42 €
-20%
56.34 €
|
|
AP 24898
|
|
AP 24899
|
|
APEC braking DSK2314
|
|
ATE 24012801401
|
|
BOSCH 0986479030
|
|
BOSCH 0986AB6306
|
|
BREMBO 09936810
|
|
BREMBO 09936820
|
|
DBA DBA573
|
|
DELPHI BG3730
|
|
DELPHI BG3816
132.94 €
-20%
106.35 €
|
|
FTE BS5237
|
|
GIRLING 6047441
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301081
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301083
62.15 €
-20%
49.72 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301085
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
JAPANPARTS DI158
|
|
LPR N2002V
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353613288240
|
|
MAPCO 45517
|
|
MAPCO 45518
|
|
METELLI 230764
|
|
METZGER 24899
|
|
METZGER 668110
|
|
MGA D1544
|
|
MINTEX MDC1578
|
|
MINTEX MDK0198
|
|
NATIONAL NBD1164
|
|
NATIONAL NBD1197
|
|
NATIONAL NBD1198
|
|
NIPPARTS J3301083
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
NIPPARTS J3301085
48.7 €
-20%
38.96 €
|
|
NK 202256
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
PAGID 50343
|
|
PEX 140819
|
|
PILENGA V886
|
|
QH Benelux 58036
|
|
QH Benelux 58060
|
|
QH Benelux 58101
|
|
QUINTON HAZELL 668110
|
|
QUINTON HAZELL BDC5237
|
|
QUINTON HAZELL BDC5346
|
|
QUINTON HAZELL BSF5237
|
|
QUINTON HAZELL BSF5346
|
|
REMSA 668110
|
|
ROADHOUSE 668110
|
|
TEXTAR 92109400
|
|
VALEO 186728
|
|
WOKING P668110
|
|
ZIMMERMANN 200251500
|
|
ZIMMERMANN 200251550
|
