спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3302068 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| диаметър | 255 mm |
| кръг на дупките | 110 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вътрешен диаметър | 130,5 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| височина | 46,5 mm |
| диаметър на главината | 84 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0051 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16235
|
|
A.B.S. 16235OE
|
|
ABE C32068ABE
38.72 €
-20%
30.97 €
|
|
ACDelco AC2548D
|
|
AP 24556
|
|
APEC braking DSK658
|
|
ASHIKA 6002268
|
|
ASHUKI T60275
|
|
BENDIX 561746B
|
|
BLUE PRINT ADT34360
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
BORG & BECK BBD5105
|
|
BOSCH 0986478452
|
|
BOSCH 0986AB6345
|
|
BOSCH 0986AB9559
|
|
BOSCH F026A01301
|
|
Brake ENGINEERING DI955229
|
|
BRECO BS 8180
|
|
BREMBO 09671010
|
|
CAR 142641
|
|
CAR HPD641
|
|
CIFAM 8001201
|
|
COMLINE ADC0142V
|
|
DELPHI BG3174
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
DJ PARTS BD1009
|
|
DON MDC1072
|
|
DOYEN DDF416
|
|
E.T.F. 192609
|
|
FEBI BILSTEIN 29980
43.93 €
-20%
35.15 €
|
|
FENOX TB219223
|
|
FERODO DDF703
65.97 €
-20%
52.78 €
|
|
FERODO DDF7031
|
|
FIRST LINE FBD887
|
|
FREMAX BD2609
|
|
fri.tech. BD0426
|
|
fri.tech. DF426
|
|
FTE BS4818
|
|
GIRLING 6027451
|
|
HP (ZEBRA) HP57394
|
|
ICER 78BD2609
|
|
ICER 78BD2609C
|
|
ICER 78BD26092
|
|
IPS Parts IBT1268
|
|
JAPANPARTS DI268
|
|
JAPANPARTS JDI268
|
|
JAPKO 60268
|
|
JURID 561746J
|
|
KAVO PARTS BR9327
|
|
KAWE 6124710
|
|
LPR T2761V
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2745
|
|
MAGNETI MARELLI 600000087030
|
|
MDR MFD2268
|
|
METELLI 231201
|
|
METZGER 1529824
|
|
NECTO WN803
|
|
NiBK RN1475
|
|
NIPPARTS J3302068
40.82 €
-20%
32.66 €
|
|
NK 204537
|
|
NK 209949
|
|
NK 319949
|
|
NPS T330A68
|
|
OPTIMAL BS7200
|
|
PAGID 53641
|
|
PEX 140598
|
|
PILENGA V672
|
|
QH Benelux 57394
|
|
QH Benelux BDC4818
|
|
QUINTON HAZELL BDC4818
|
|
QUINTON HAZELL BS4818
|
|
REMSA 6124710
|
|
ROADHOUSE 6124710
|
|
sbs 1815204537
|
|
SOLID AUTO (UK) T106060
|
|
STARMANN TS1650
|
|
SWAG 81929980
|
|
TRISCAN 812013153
|
|
TRUSTING DF426
|
|
TRW DF2745
|
|
VALEO 186674
|
|
VEMA 98552
|
|
VILLAR 6281667
|
|
WOKING D6124710
|
|
TOYOTA 4351226090
|
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 101 коня | бензин |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 78 коня | дизел |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 101 коня | бензин |
