спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3302101 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| диаметър | 255 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой на дупките 1 | 3 |
| вътрешен диаметър | 129,4 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| височина | 48 mm |
| диаметър на главината | 54 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16142
|
|
ABE C32052ABE
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
ABE C32101ABE
|
|
ACDelco AC2246D
|
|
AP 24229
|
|
AP 24359
|
|
APEC braking DSK636
|
|
ASHIKA 6002258
|
|
ASHUKI T60290
|
|
BENDIX 561501B
|
|
BLUE PRINT ADT34341
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
BLUE PRINT ADT34347
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
BOSCH 0986479T77
|
|
BOSCH 0986AB6039
|
|
Brake ENGINEERING DI952720
|
|
BRECO BS 7964
|
|
BRECO BS 8069
|
|
BREMBO 09513610
|
|
CAR 142975
|
|
CAR HPD975
|
|
COMLINE ADC0125V
|
|
DELPHI BG2450
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
DELPHI BG2596
45.66 €
-20%
36.53 €
|
|
E.T.F. 192094
|
|
FENOX TB219228
|
|
FERODO DDF403
120.25 €
-20%
96.2 €
|
|
FERODO DDF4031
|
|
FERODO DDF406
|
|
FIRST LINE FBD556
|
|
FREMAX BD3286
|
|
fri.tech. DF237
|
|
fri.tech. DF274
|
|
FTE BS4418
|
|
GIRLING 6030371
|
|
HELLA 8DD355102351
|
|
HELLA PAGID 8DD355102351
|
|
HP (ZEBRA) HP57386
|
|
IPS Parts IBT1258
|
|
ITN 102300160
|
|
JAPANPARTS DI258
|
|
JAPKO 60258
|
|
JURID 5615010
|
|
JURID 561501J
|
|
KAGER 370104
|
|
KAVO PARTS BR9332C
|
|
KAVO PARTS BR9344
|
|
KAVO PARTS BR9344C
|
|
KAWE 644010
|
|
KBP 37726
|
|
LPR T2471V
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
LPR T2491V
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1417
|
|
MAGNETI MARELLI 431602041480
|
|
MDR MFD2258
|
|
MEYLE 30155210021PD
|
|
MINTEX MDC746
|
|
NATIONAL NBD265
|
|
NECTO WN675
|
|
NECTO WN711
|
|
NK 204538
|
|
NK 314538
|
|
NPS T330A101
|
|
NPS T330A59
|
|
OPTIMAL BS4400
|
|
PAGID 53620
|
|
PEX 140565
|
|
PILENGA V679
|
|
PROTECHNIC PRD2168
48.13 €
--0%
48.13 €
|
|
PROTECHNIC PRD2270
|
|
QH Benelux 55670
|
|
QH Benelux 57386
|
|
QH Benelux 644010
|
|
QH Benelux BDC3818
|
|
QH Benelux BDC4418
|
|
QH Benelux BDC5091
|
|
QUINTON HAZELL BDC4418
|
|
QUINTON HAZELL BDC5091
|
|
RAMEDER T0620414
|
|
REMSA 644010
|
|
ROADHOUSE 644010
|
|
ROTINGER RT2004
|
|
ROTINGER RT2004T5
|
|
ROTINGER RT2042
|
|
ROTINGER RT2042T5
|
|
sbs 1815204538
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
sbs 1815314538
|
|
SOLID AUTO (UK) T106035
|
|
SOLID AUTO (UK) T106036
|
|
STARMANN TS1393
|
|
TEXTAR 92052900
|
|
TEXTAR 98200052901
|
|
TRISCAN 812013130
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 4035035
|
|
TRUSTING DF237
26.43 €
-0%
26.43 €
|
|
TRUSTING DF274
|
|
TRW DF1417
|
|
VILLAR 6281638
|
|
VILLAR 6281674
|
|
WOKING D644010
|
|
TOYOTA 4351232030
|
|
TOYOTA 4351232120
|
|
TOYOTA 4351232130
|
|
TOYOTA 4351232190
|
|
TOYOTA 4351232200
|
| Toyota CAMRY (_V2_) | 128 коня | бензин |
| Toyota CAMRY (_V2_) | 121 коня | бензин |
| Toyota CAMRY (_V2_) | 160 коня | бензин |
| Toyota CAMRY (_V2_) | 84 коня | дизел |
| Toyota CAMRY (_V2_) | 86 коня | дизел |
| Toyota CAMRY Station Wagon (_V2_) | 128 коня | бензин |
| Toyota CAMRY Station Wagon (_V2_) | 121 коня | бензин |
| Toyota CAMRY Station Wagon (_V2_) | 84 коня | дизел |
| Toyota CAMRY Station Wagon (_V2_) | 86 коня | дизел |
| Toyota CAMRY Station Wagon (_V2_) | 160 коня | бензин |
