спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3302130 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър | 320 mm |
| кръг на дупките | 140 mm |
| брой на дупките | 6 |
| вътрешен диаметър | 173,3 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 70,6 mm |
| диаметър на главината | 108 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16897
68.43 €
-20%
54.74 €
|
|
A.B.S. 16897OE
|
|
ABE C32123ABE
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
ACDelco AC2507D
|
|
AP 24709
|
|
AP 24709V
|
|
APEC braking DSK2022
|
|
ASHIKA 6002205
|
|
ASHUKI 09900312
|
|
ATE 24012201851
|
|
ATE 422185
|
|
BENDIX 562168B
|
|
BENDIX 562168BC
|
|
BLUE PRINT ADT343107
39.68 €
-20%
31.74 €
|
|
BORG & BECK BBD4217
|
|
BOSCH 0986478698
|
|
BOSCH 0986AB9674
|
|
BOSCH 0986AB9836
|
|
BOSCH 0986AB5499
|
|
BOSCH F026A00978
|
|
Brake ENGINEERING DI955841
|
|
BRECO BS 8291
|
|
BRECO BV8291
|
|
BREMBO 09722610
|
|
BREMBO 09722611
|
|
CAR 142691
|
|
CAR HPD691
|
|
CIFAM 8001064C
|
|
COMLINE ADC0184V
|
|
DELPHI BG3535
65.09 €
-20%
52.08 €
|
|
DJ PARTS BD1011
|
|
E.T.F. 195210
|
|
FARCOM 230362
|
|
FENOX TB217658
|
|
FERODO DDF1008
146.21 €
-20%
116.97 €
|
|
FERODO DDF10081
|
|
FIRST LINE FBD1204
|
|
FREMAX BD5210
|
|
fri.tech. BD0427
|
|
fri.tech. DF427
|
|
FTE BS7692
|
|
GIRLING 6041151
|
|
HELLA 8DD355106241
|
|
HELLA PAGID 8DD355106241
|
|
HP (ZEBRA) HP57833
|
|
ICER 78BD5210
|
|
ICER 78BD5210C
|
|
ICER 78BD52102
|
|
IPS Parts IBT1205
|
|
ITN 10231064C
|
|
JAPANPARTS DI205
|
|
JAPANPARTS JDI205
|
|
JAPKO 60205
|
|
JURID 562168J
|
|
JURID 562168JC
|
|
KAGER 370537
|
|
KAISHIN CBR110
|
|
KAVO PARTS BR9394
|
|
KAVO PARTS BR9394C
|
|
KAWE 656210
|
|
KBP 38165
|
|
LPR T2877V
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4115
|
|
MASTER-SPORT 24012201851SETMS
|
|
MDR MFD2205
|
|
METELLI 231064C
|
|
METZGER 152A524
|
|
MEYLE 30155210050
|
|
MEYLE 30155210050PD
|
|
MINTEX MDC1375
|
|
NAKATA NKF6207
|
|
NATIONAL NBD962
|
|
NECTO WN928
|
|
NiBK RN1128
|
|
NIPPARTS J3302130
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
NK 204577
|
|
NK 314577
|
|
NPS T330A118
|
|
OPEN PARTS BDR183420
|
|
OPTIMAL BS5620
|
|
PAGID 50240
|
|
PARTS-MALL PRF035
|
|
PATRON PBD4115
|
|
PEX 140604
|
|
PILENGA V658
|
|
PROTECHNIC PRD2394
54.48 €
--0%
54.48 €
|
|
QH Benelux 57833
|
|
QH Benelux BDC4806
|
|
QUINTON HAZELL BDC4806
|
|
REMSA 656210
|
|
ROADHOUSE 656210
|
|
ROTINGER RT2339
|
|
ROTINGER RT2339T5
|
|
sbs 1815204577
52.15 €
-0%
52.15 €
|
|
sbs 1815314577
|
|
SIMER D2136
|
|
SOLID AUTO (UK) T106100
|
|
ST-TEMPLIN 0311027950
|
|
STARMANN TS1512
|
|
STELLOX 60204577VSX
|
|
TEXTAR 92093300
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
TEXTAR 98200093301
|
|
TRISCAN 812013155
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 4035080
|
|
TRUSTING DF427
43.96 €
-0%
43.96 €
|
|
TRW DF4115
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
VALEO 186704
|
|
VALEO 297704
|
|
VEMA 98538
|
|
VILLAR 6281601
|
|
WOKING D656210
|
|
TOYOTA 4351235210
|
|
TOYOTA 4351260120
|
| Toyota LAND CRUISER 90 (_J9_) | 178 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER 90 (_J9_) | 125 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 90 (_J9_) | 163 коня | дизел |
| Toyota 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) | 125 коня | дизел |
| Toyota 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) | 185 коня | бензин |
| Toyota 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) | 152 коня | бензин |
| Toyota 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) | 152 коня | бензин |
