спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF427 |
| тегло | 13,758 kg |
| диаметър | 319 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой на дупките | 6 |
| височина | 70,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16897
68.43 €
-20%
54.74 €
|
|
ABE C32123ABE
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
ACDelco AC2507D
|
|
AP 24709
|
|
APEC braking DSK2022
|
|
ASHIKA 6002205
|
|
ASHUKI 09900312
|
|
ATE 24012201851
|
|
BENDIX 562168B
|
|
BLUE PRINT ADT343107
39.68 €
-20%
31.74 €
|
|
BOSCH 0986478698
|
|
BRADI 152A524
|
|
BRECO BS8291
|
|
BREMBO 09722610
|
|
CAR 142691
|
|
CAR HPD691
|
|
CIFAM 8001064C
|
|
COMLINE ADC0184V
|
|
DELPHI BG3535
65.09 €
-20%
52.08 €
|
|
E.T.F. 195210
|
|
FARCOM 230362
|
|
FERODO DDF1008
146.21 €
-20%
116.97 €
|
|
FREMAX BD5210
|
|
GIRLING 6041151
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302130
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
HP (ZEBRA) 57833
|
|
INTERBRAKE TT041V
|
|
JAPANPARTS DI205
|
|
JURID 562168J
|
|
KAISHIN CBR110
|
|
KAVO PARTS BR9394
|
|
KAWE 656210
|
|
LPR T2877V
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353615201524
|
|
MALÒ D204577
|
|
METELLI 231064C
|
|
METZGER 24709
|
|
MINTEX MDC1375
|
|
NECTO WN928
|
|
NIPPARTS J3302130
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
NK 204577
|
|
OPEN PARTS BDR183420
|
|
OPTIMAL BS5620
|
|
PAGID 50240
|
|
PEX 140604
|
|
PILENGA V658
|
|
QUINTON HAZELL BDC4806
|
|
REMSA 656210
|
|
REMSA BDM683420
|
|
ROADHOUSE 656210
|
|
ROULUNDS RUBBER D2507
|
|
sbs 1815204577
52.15 €
-0%
52.15 €
|
|
TEXTAR 92093300
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
TRISCAN 812013155
|
|
TRW DF4115
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
VALEO 186704
|
|
WOKING D656210
|
|
TOYOTA 4351235210
|
|
TOYOTA 4351260120
|
| Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | 170 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 90 (_J9_) | 125 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 100 (FZJ1_, UZJ1_) | 235 коня | бензин |
