спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204577 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 6 |
| тегло | 6,5 kg |
| диаметър | 319 mm |
| височина | 70,2 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 108 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16897
68.43 €
-20%
54.74 €
|
|
ATE 24012201851
|
|
BENDIX 562168
|
|
BORG & BECK BBD4217
|
|
BOSCH 0986478698
|
|
BRECO BS8291
|
|
BREMBO 09722610
|
|
CAR 142691
|
|
DELPHI BG3535
65.09 €
-20%
52.08 €
|
|
EUROBRAKE 5815204577
|
|
FERODO DDF1008
146.21 €
-20%
116.97 €
|
|
FIRST LINE FBD1204
|
|
FREMAX BD5210
|
|
HELLA PAGID 8DD355106241
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302130
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
JAPANPARTS JDI205
|
|
JURID 562168
|
|
JURID 562168J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4115
|
|
MGA D1370
|
|
MINTEX MDC1375
|
|
PAGID 50240
|
|
PILENGA V658
|
|
QUINTON HAZELL BDC4806
|
|
sbs 1815204577
52.15 €
-0%
52.15 €
|
|
TEXTAR 92093300
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
TRISCAN 812013155
|
|
TRUSTING DF427
43.96 €
-0%
43.96 €
|
|
TRW DF4115
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
TOYOTA 4351235210
|
|
TOYOTA 4351260120
|
| Toyota LAND CRUISER 90 (_J9_) | 178 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER 90 (_J9_) | 125 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 90 (_J9_) | 163 коня | дизел |
| Toyota 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) | 185 коня | бензин |
| Toyota 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) | 152 коня | бензин |
