спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD2892-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 294 mm |
| дебелина | 22 mm |
| височина | 44,3 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 64,1 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| тегло | 12.910 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD2892-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17907
76.4 €
-20%
61.12 €
|
|
ATE 24012202441
|
|
ATE 422244
|
|
BENDIX 562444B
|
|
BOSCH 0986479438
|
|
BREMBO 09A04740
|
|
BREMBO 09A04741
|
|
DELPHI BG4184
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
FERODO DDF1711
66.89 €
-20%
53.51 €
|
|
FREMAX BD2892
|
|
GIRLING 6060161
|
|
HELLA PAGID 8DD355115881
|
|
ICER 78BD28922
|
|
JURID 562444J
112.41 €
-20%
89.93 €
|
|
LPR B2063V
64.43 €
-20%
51.54 €
|
|
LUCAS DF6016
|
|
LUCAS CAV DF6016
|
|
LUCAS DIESEL DF6016
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF6016
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF6016
|
|
LUCAS TVS DF6016
|
|
MINTEX MDC2197
|
|
NK 204040
|
|
OPTIMAL BS8694
|
|
PAGID 8DD355115881
|
|
sbs 1815204040
|
|
TEXTAR 92183603
|
|
TRW DF6016
70.05 €
-20%
56.04 €
|
|
ZIMMERMANN 150345220
|
|
ZIMMERMANN 150345252
|
|
MINI 34116768933
|
| Mini MINI (R50, R53) | 210 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 170 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 170 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 210 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 174 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 95 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 109 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 174 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 109 коня | дизел |
| Mini MINI (R50, R53) | 218 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 75 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 211 коня | бензин |
