спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD5190-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 288,5 mm |
| дебелина | 20 mm |
| височина | 64,4 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой/разположение на дупките | 6 |
| диаметър на главината на колелото | 100 mm |
| кръг на дупките | 127 mm |
| тегло | 13.360 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD5190-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012001681
|
|
BENDIX 561502B
|
|
BOSCH 0986478453
|
|
DELPHI BG2495
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
FEBI BILSTEIN 31553
46.38 €
-20%
37.11 €
|
|
FERODO DDF596
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
FREMAX BD5190
|
|
ICER 78BD51902
|
|
LPR T2481V
|
|
LUCAS DF1418
|
|
LUCAS CAV DF1418
|
|
LUCAS DIESEL DF1418
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1418
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF1418
|
|
LUCAS TVS DF1418
|
|
NK 209948
|
|
QH Benelux BDC3819
|
|
QUINTON HAZELL BDC3819
|
|
REMSA 49710
|
|
REMSA 649710
|
|
ROADHOUSE 649710
|
|
SAFELINE BRAKE PADS 09517310
|
|
TRUSTING DF346
|
|
TRW DF1418
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
TOYOTA 4351235190
|
|
VW J4351235190
|
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 80 коня | дизел |
| Toyota 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) | 143 коня | бензин |
| Volkswagen TARO | 94 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 114 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 114 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 79 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 94 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 140 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 79 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 83 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 83 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 94 коня | бензин |
| Toyota 4 RUNNER (RN5_, LN5_, VZN6_, RN7_, RN6_) | 112 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 102 коня | дизел |
