спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562225JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 277 mm |
| височина | 51 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20,9 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 66,1 mm |
| повърхност | с покритие |
| версия | JC |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562225J
99.26 €
-20%
79.4 €
|
|
APEC braking DSK2120
|
|
BENDIX 562225B
|
|
BENDIX 562225BC
|
|
BOSCH 0986478992
|
|
Brake ENGINEERING 956054
|
|
Brake ENGINEERING DI956054
|
|
BRECO BS8413
|
|
BREMBO 09860910
|
|
BREMBO 09860910
|
|
DELPHI BG3702
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
FERODO DDF1151
102.77 €
-20%
82.22 €
|
|
FERODO DDF11511
|
|
GRAF DF29574
|
|
JURID 562225J
99.26 €
-20%
79.4 €
|
|
JURID 562225JC
46.04 €
-20%
36.83 €
|
|
LPR A4000V
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
MAGNETI MARELLI 103342E
|
|
MAGNETI MARELLI 103342E
|
|
METELLI 230574
|
|
METELLI 230574
|
|
MGA D1412
|
|
MINTEX MDC1151
|
|
MINTEX MDC1502
|
|
NATIONAL NBD1129
|
|
NATIONAL NDB1129
|
|
NECTO WN1170
|
|
NK 204020
|
|
PAGID 54157
|
|
QH Benelux 58052
|
|
QUINTON HAZELL BDC5368
|
|
QUINTON HAZELL BDC5368P
|
|
REMSA 667010
|
|
REMSA 667010
|
|
sbs 1815204020
43.68 €
-0%
43.68 €
|
|
TEXTAR 92115700
|
|
TEXTAR 98200115701
|
|
TRW DF4221
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
VALEO 186871
123.57 €
-20%
98.86 €
|
|
WAGNER WGR11511
|
|
LAND ROVER SDB000080
|
|
LAND ROVER SDB101070
|
|
ROVER SDB101070
|
| Land Rover FREELANDER Soft Top (LN_) | 120 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER Soft Top (LN_) | 98 коня | дизел |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 177 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 112 коня | дизел |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 117 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 109 коня | дизел |
