спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562520JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 348 mm |
| височина | 62,1 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| повърхност | с покритие |
| версия | JC |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562520
|
|
APEC braking DSK2600
|
|
ATE 24013001991
|
|
ATE 24013001991
|
|
ATE 430199
|
|
BENDIX 562520BC
|
|
BOSCH 0986479436
|
|
BOSCH 0986479436
|
|
Brake ENGINEERING DI956592
|
|
BREMBO 09992210
|
|
BREMBO 09992210
|
|
CAR 1421464
|
|
CAR 1421464
|
|
FEBI BILSTEIN 32261
107.37 €
-20%
85.9 €
|
|
FERODO DDF1713
263.18 €
-20%
210.54 €
|
|
FERODO DDF1713C
282.56 €
-20%
226.05 €
|
|
FERODO DDF1713C1
|
|
JURID 562520JC
83.03 €
-20%
66.43 €
|
|
MINTEX MDC2328
|
|
QH Benelux HP59037
|
|
ROADHOUSE 6133510
|
|
sbs 1815204036
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
TRUSTING DF1338
|
|
TRW DF4853S
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
ZIMMERMANN 150344820
|
|
ZIMMERMANN 150344820
|
|
BMW 34116771986
|
|
BMW 34116793244
|
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 555 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 381 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 306 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 313 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 258 коня | дизел |
