спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562746JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 292,9 mm |
| височина | 47,1 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой/разположение на дупките | 5+4 |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 64,1 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2662
|
|
ASHIKA 6004405
|
|
ATE 24012802171
|
|
ATE 24012802171
|
|
ATE 428217
|
|
BENDIX 562746BC
|
|
BLUE PRINT ADH243104
52.47 €
-20%
41.98 €
|
|
BOSCH 0986479456
|
|
BOSCH 0986479456
|
|
Brake ENGINEERING 956788
|
|
Brake ENGINEERING DI956788
|
|
BRECO BS8801
|
|
BREMBO 09A86610
|
|
BREMBO 09A86610
|
|
CAR 1421535
|
|
DELPHI BG4250
145.49 €
-20%
116.4 €
|
|
FERODO DDF1820
89.26 €
-20%
71.41 €
|
|
FERODO DDF18201
|
|
JAPANPARTS DI405
|
|
JURID 562746JC
90.82 €
-20%
72.65 €
|
|
KAVO PARTS BR2261
|
|
MINTEX MDC2104
|
|
NIPPARTS N3304050
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
QH Benelux BDC5802
|
|
ROADHOUSE 6135810
|
|
sbs 1815202653
51.68 €
-0%
51.68 €
|
|
TEXTAR 92184803
87.43 €
-20%
69.94 €
|
|
TRW DF4857S
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
ZIMMERMANN 280317520
|
|
HONDA 45251SWE000
|
|
HONDA 45251SWWG01
|
| Honda CR-V III (RE) | 166 коня | бензин |
| Honda CR-V III (RE) | 150 коня | бензин |
| Honda CR-V III (RE) | 140 коня | дизел |
| Honda CR-V III (RE) | 150 коня | дизел |
| Honda CR-V IV (RE) | 120 коня | дизел |
| Honda CR-V IV (RE) | 155 коня | бензин |
| Honda CR-V IV (RE) | 150 коня | дизел |
| Honda CR-V IV (RE) | 155 коня | бензин |
