спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 569106J |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 276 mm |
| височина | 69,5 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 13 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 73 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 569106
|
|
A.B.S. 17483
|
|
APEC braking DSK817
|
|
ATE 24011601281
|
|
BENDIX 562480B
|
|
BENDIX 569106B
|
|
BENDIX 569106J
|
|
BERAL BCR196A
|
|
BOSCH 0986479163
|
|
BOSCH 0986479163
|
|
Brake ENGINEERING 956062
|
|
Brake ENGINEERING DI956062
|
|
BREMBO 08730020
|
|
BREMBO 08730020
|
|
DELPHI BG3753
70.44 €
-20%
56.35 €
|
|
FEBI BILSTEIN 29160
|
|
FERODO FCR196A
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
FTE BS5239
|
|
GRAF DF29779
|
|
JURID 569106J
60.32 €
-20%
48.26 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1153255
|
|
MAGNETI MARELLI 1153255
|
|
METELLI 230779
|
|
MINTEX MDC1440
|
|
PAGID 54048
|
|
QH Benelux 58083
|
|
QUINTON HAZELL BDC5239P
|
|
ROADHOUSE 6100800
|
|
ROADHOUSE 6120200
|
|
SAMKO 51023BR
|
|
sbs 1815202354
46.14 €
--0%
46.14 €
|
|
TEXTAR 93104800
57.7 €
-20%
46.16 €
|
|
TEXTAR 98200104801
|
|
TEXTAR 98200104801
|
|
TRUSTING DF1188
|
|
ZIMMERMANN 230625800
|
|
IVECO 2994066
|
|
IVECO 42471034
|
|
IVECO 7182300
|
|
IVECO 7185410
|
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 84 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 84 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 105 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 106 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 90 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 166 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 166 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 90 коня | дизел |
| Iveco DAILY III автобус | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III автобус | 125 коня | дизел |
| Iveco DAILY III автобус | 136 коня | дизел |
