спирачен диск KAMOKA
спирачен диск
| Производител | KAMOKA |
| Парт номер | 1031691 |
| диаметър | 288 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25,1 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| преработка | високовъглеродна |
| кръг на дупките | 112 mm |
| височина | 55,4 mm |
| центриращ диаметър | 68,2 mm |
| вътрешен диаметър | 144,2 mm |
| отвор | 16,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK939
|
|
ATE 24012501141
|
|
ATE 24012501141
|
|
ATE 425114
|
|
BARUM BAR25114
|
|
BENDIX 562043B
|
|
BOSCH 0986478845
|
|
BOSCH 0986478893
|
|
BOSCH 0986478893
|
|
BRADI 1582824
|
|
Brake ENGINEERING 955645
|
|
BREMBO 09693410
|
|
BREMBO 09693414
|
|
CAR 142239
|
|
CIFAM 800365
|
|
DELPHI BG3025
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
FEBI BILSTEIN 14160
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
FERODO DDF846
55.06 €
-20%
44.04 €
|
|
FTE BS4628
|
|
FTE BS7035
|
|
GRAF DF29403
|
|
JURID 562043J
83.23 €
-20%
66.59 €
|
|
KAGER 370054
|
|
KAMOKA 1031692
|
|
LPR F1571V
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1582824
|
|
MAXGEAR 190775
|
|
METELLI 230403
|
|
MEYLE 1155211029
|
|
MGA D1203
|
|
MINTEX MDC1017
|
|
NATIONAL NBD857
|
|
NECTO WN846
|
|
NK 202545
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
OPTIMAL BS4960
|
|
PAGID 53963
|
|
PEX 140635
|
|
PEX 140635N
|
|
PILENGA V156
|
|
PROTECHNIC PRD2154
53.81 €
-0%
53.81 €
|
|
QUINTON HAZELL 649610
|
|
QUINTON HAZELL BDC4628
|
|
QUINTON HAZELL BDC4628P
|
|
QUINTON HAZELL BSF4628
|
|
REMSA 649610
|
|
ROADHOUSE 64961
|
|
ROADHOUSE 649610
|
|
ROULUNDS BRAKING D2250
|
|
SEBRO 7096
|
|
TEXTAR 92074200
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
TEXTAR 92074203
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
TEXTAR 98200074201
|
|
TEXTAR 98200074201PRO
|
|
TOPRAN 107628
|
|
TRW DF2776
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
TRW DF2776BP
|
|
VALEO 186601
|
|
ZIMMERMANN 600320900
|
|
ZIMMERMANN 600320950
|
|
ZIMMERMANN 600320900
|
|
FORD 1045994
|
|
SEAT 7M0615301E
|
|
SEAT 7M0615301G
|
|
VAG 7M0615301E
|
|
VAG 7M0615301G
|
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 90 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 116 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 146 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 204 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
