спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | C1018V |
| диаметър | 340 mm |
| височина | 34,3 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| за номер артикул | C1018V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR C1018V
82.69 €
-20%
66.15 €
|
|
CAR 1421671
|
|
DELPHI BG9107
119.92 €
-20%
95.94 €
|
|
PAGID 55569PRO
|
|
PILENGA V488
|
|
REMSA 6147010
|
|
ROADHOUSE 6147010
|
|
sbs 1815201953
|
|
CITROEN 4249F6
|
| Citroen DS4 | 200 коня | бензин |
| Peugeot 308 CC | 200 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 156 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 200 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 112 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 163 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 163 коня | дизел/електро |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 200 коня | бензин |
