спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F1023V |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| за номер артикул | F1023V |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 25 mm |
| диаметър | 256 mm |
| брой на дупките | 6 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F1023V
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
FERODO DDF1398
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
PAGID 54362
|
|
PILENGA V546
|
|
REMSA 695710
|
|
ROADHOUSE 695710
|
|
TEXTAR 92136200
|
|
TRW DF4898
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
FORD 3902826
|
|
FORD 4883102
|
|
FORD 6M341027CA
|
|
MAZDA UH8133251
|
|
MAZDA UR6633251
|
| Ford RANGER (ER, EQ) | 78 коня | дизел |
| Mazda B-SERIE (UN) | 78 коня | дизел |
| Ford RANGER (ER, EQ) | 84 коня | дизел |
| Mazda B-SERIE (UN) | 84 коня | дизел |
| Ford RANGER (ES, ET) | 156 коня | дизел |
