спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F1601V |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| за номер артикул | F1601V |
| центриращ диаметър | 78 mm |
| брой на дупките | 5 |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| височина | 43 mm |
| диаметър | 254 mm |
| минимална дебелина | 22,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F1601V
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
APEC braking DSK656
|
|
ATE 24012401311
|
|
BRADI 1175024
|
|
Brake ENGINEERING DI955527
|
|
BRECO BS8270
|
|
DELPHI BG3365
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
PILENGA V251
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
TEXTAR 92088100
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
TRW DF2786
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
VILLAR 6280321
|
|
ZIMMERMANN 250133900
|
|
FORD 5029815
|
|
FORD YVT1125AA
|
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 114 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 114 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 101 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 114 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 101 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 116 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 116 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 116 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 145 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 114 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 114 коня | бензин |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 100 коня | дизел |
