спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F1611V |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| за номер артикул | F1611V |
| центриращ диаметър | 78 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| диаметър | 270 mm |
| височина | 43 mm |
| минимална дебелина | 22,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F1611V
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
APEC braking DSK673
|
|
ATE 24012401321
|
|
BRADI 1175124
|
|
Brake ENGINEERING DI955528
|
|
BRECO BS8271
|
|
CAR 142237
|
|
DELPHI BG3366
82.83 €
-20%
66.26 €
|
|
FERODO DDF327
|
|
INTERBRAKE FR611V
|
|
PILENGA V250
|
|
TEXTAR 92088200
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
TRW DF2785
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
VALEO 186537
|
|
VILLAR 6280320
|
|
ZIMMERMANN 250134200
|
|
FORD 5029816
|
|
FORD 92VX1125BA
|
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 114 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 114 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 101 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 116 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 116 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 116 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 114 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 114 коня | бензин |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 100 коня | дизел |
