спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | H1015V |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| за номер артикул | H1015V |
| центриращ диаметър | 64,1 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 47,1 mm |
| диаметър | 282 mm |
| брой на дупките | 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR H1015V
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
ATE 24012301091
|
|
BOSCH 0986479365
|
|
BREMBO 09675220
|
|
CAR 1421186
|
|
DELPHI BG3720
96.12 €
-20%
76.9 €
|
|
FERODO DDF1496
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
INTERBRAKE HO711V
|
|
JAPANPARTS DI494
|
|
MINTEX MDC1567
|
|
PAGID 54284
|
|
PILENGA V318
|
|
REMSA 696210
|
|
ROADHOUSE 696210
|
|
TEXTAR 92128400
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
TRW DF4486
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
ZIMMERMANN 280316700
|
|
HONDA 45251S7AN10
|
|
HONDA 45251SCAE00
|
|
HONDA 45251SMCN10
|
|
HONDA 45251SMCN11
|
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 110 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII купе (EM2) | 110 коня | бензин |
| Honda STREAM (RN) | 125 коня | бензин |
| Honda STREAM (RN) | 156 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII седан (ES) | 116 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII купе (EM2) | 120 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII купе (EM2) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 100 коня | дизел |
| Honda CR-V II (RD_) | 150 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII седан (ES) | 83 коня | бензин/ електро |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 160 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 140 коня | дизел |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 83 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 201 коня | бензин |
