спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | J2001V |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 65 mm |
| диаметър | 288 mm |
| за номер артикул | J2001V |
| брой на дупките | 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR J2001V
70.81 €
-20%
56.65 €
|
|
APEC braking DSK2445
|
|
ATE 24012807081
|
|
BOSCH 0986479461
|
|
Brake ENGINEERING DI956323
|
|
BREMBO 09886410
|
|
CAR 142338
|
|
CIFAM 800781
|
|
DELPHI BG3846
124.24 €
-20%
99.4 €
|
|
FERODO DDF1184
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
FREMAX BD5121
|
|
fri.tech. DF087
|
|
GRAF DF29781
|
|
INTERBRAKE RN601V
|
|
JAPANPARTS DI991
|
|
METELLI 230781
|
|
MINTEX MDC1724
|
|
PAGID 54197
|
|
PILENGA V952
|
|
QUINTON HAZELL BDC5504
|
|
REMSA 689510
|
|
ROADHOUSE 689510
|
|
TEXTAR 92119700
|
|
TRUSTING DF087
51.14 €
-0%
51.14 €
|
|
TRW DF4554
|
|
JEEP 52128247AA
|
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 147 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 211 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 143 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 150 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 204 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 163 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 147 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 204 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KK) | 177 коня | дизел |
