спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1184 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 288 mm |
| височина | 65 mm |
| тегло | 15,75 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1184
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
FERODO DDF11841
|
|
APEC braking DSK2106
|
|
APEC braking DSK2445
|
|
ASHIKA 6009991
|
|
ATE 428708
|
|
BENDIX 562856BC
|
|
BLUE PRINT ADA104307
53.28 €
-20%
42.62 €
|
|
BOSCH 0986479461
|
|
BOSCH 0986479461
|
|
Brake ENGINEERING 956221
|
|
Brake ENGINEERING 956323
|
|
Brake ENGINEERING DI956323
|
|
BRECO BS8449
|
|
BREMBO 09886410
|
|
BREMBO 09886410
|
|
DELPHI BG3846
124.24 €
-20%
99.4 €
|
|
FEBI BILSTEIN 28176
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
FERODO DDF11841
|
|
JAPANPARTS DI991
|
|
JURID 562856JC
61.85 €
-20%
49.48 €
|
|
LPR J2001V
70.81 €
-20%
56.65 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1250324
|
|
MAGNETI MARELLI 1250324
|
|
MGA D1468
|
|
MINTEX MDC1724
|
|
NATIONAL NBD1341
|
|
NECTO WN1211
|
|
PAGID 54197
|
|
QH Benelux 58043
|
|
QUINTON HAZELL BDC5504
|
|
QUINTON HAZELL BDC5504P
|
|
TEXTAR 92119700
|
|
TRW DF4554
|
|
TRW DF4885S
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
VALEO 197252
|
|
WAGNER WGR11841
|
|
CHRYSLER 052128247AA
|
|
CHRYSLER 52128247AA
|
|
JEEP 052128247AA
|
|
JEEP 52128247AA
|
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 147 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 211 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 143 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 150 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 204 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 163 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 147 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 204 коня | бензин |
