спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | M1023P |
| вид на спирачния диск | плътен |
| центриращ диаметър | 80 mm |
| брой на дупките | 5 |
| за номер артикул | M1023P |
| височина | 60,2 mm |
| диаметър | 262 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR M1023P
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
DELPHI BG4198
79.76 €
-20%
63.81 €
|
|
JAPANPARTS DP517
|
|
MINTEX MDC2234
|
|
PAGID 55274
|
|
sbs 1815203058
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
TEXTAR 92227400
|
|
TRW DF4973
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
MITSUBISHI 4615A119
|
|
MITSUBISHI MN116332
|
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 117 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 140 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 116 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 117 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 140 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 116 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 140 коня | Бензин/Етанол |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 140 коня | Бензин/Етанол |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 143 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 140 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 143 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 140 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 109 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 109 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 150 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 150 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 143 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 143 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 109 коня | пропан-бутан |
