спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | M2046V |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| за номер артикул | M2046V |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| минимална дебелина | 19,4 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 58 mm |
| диаметър | 300 mm |
| брой на дупките | 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR M2046V
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
MERCEDES-BENZ 1294230312
|
|
ATE 24012202181
|
|
BENDIX 561879B
|
|
BOSCH 0986478793
|
|
CAR 142385
|
|
DELPHI BG2776
82.17 €
-20%
65.73 €
|
|
FERODO DDF1907
|
|
INTERBRAKE MR433V
|
|
JURID 561879J
|
|
KAWE 37859
|
|
MINTEX MDC1215
|
|
PAGID 52132
|
|
PILENGA V935
|
|
TEXTAR 92064200
|
|
ZIMMERMANN 400143400
|
| Mercedes E-CLASS (W124) | 320 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 326 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 193 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 231 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 394 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 347 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 204 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W124) | 381 коня | бензин |
