спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | M2047V |
| за номер артикул | M2047V |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| минимална дебелина | 19 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| височина | 58,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR M2047V
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
MERCEDES-BENZ 2204230212
|
|
APEC braking DSK2145
|
|
ATE 24012201921
|
|
BENDIX 562102B
|
|
BOSCH 0986478473
|
|
Brake ENGINEERING DI956037
|
|
BREMBO 09973810
|
|
CAR 142393
|
|
DELPHI BG3726
70.21 €
-20%
56.17 €
|
|
FERODO DDF1457
147.21 €
-20%
117.77 €
|
|
fri.tech. DF911
|
|
INTERBRAKE MR861V
|
|
JURID 562102J
122.93 €
-20%
98.34 €
|
|
KAWE 38256
|
|
MINTEX MDC1428
|
|
PAGID 50272PRO
|
|
PILENGA V936
|
|
QUINTON HAZELL BDC5210
|
|
REMSA 6107210
|
|
ROADHOUSE 6107210
|
|
sbs 1815203352
67.33 €
-0%
67.33 €
|
|
TEXTAR 92099500
66.17 €
-20%
52.94 €
|
|
TRUSTING DF911
|
|
TRW DF4437
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
ZIMMERMANN 400360900
|
| Mercedes S-CLASS (W220) | 279 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C215) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 250 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 245 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 279 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 245 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 260 коня | дизел |
