спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | M2311V |
| минимална дебелина | 19,4 mm |
| за номер артикул | M2311V |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 45 mm |
| диаметър | 284 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR M2311V
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
MERCEDES-BENZ 1244211412
|
|
MERCEDES-BENZ 1244212312
|
|
ATE 24012201311
|
|
ATE 24012201341
|
|
BENDIX 561484B
|
|
BENDIX 561876B
|
|
BOSCH 0986478589
|
|
BRADI 1281624
|
|
BRECO BS8308
|
|
BREMBO 09592620
|
|
CAR 142447
|
|
CAR 142454
|
|
CIFAM 800321
|
|
DELPHI BG2442
|
|
DELPHI BG2771
52.18 €
-20%
41.74 €
|
|
DELPHI BG442
|
|
FERODO DDF308
|
|
FERODO DDF728
118.26 €
-20%
94.6 €
|
|
FREMAX BD2312
|
|
FTE BS4303
|
|
GRAF DF29321
|
|
INTERBRAKE MR311V
|
|
INTERBRAKE MR631V
|
|
JURID 561484J
|
|
JURID 561876J
208.63 €
-20%
166.91 €
|
|
KWP 129321
|
|
KWP 129321L
|
|
METELLI 230321
|
|
MINTEX MDC499
|
|
PILENGA V193
|
|
QUINTON HAZELL BDC4638
|
|
REMSA 631810
|
|
ROADHOUSE 631810
|
|
TEXTAR 92060300
|
|
TRW DF2608
|
|
ZIMMERMANN 400142900
|
| Mercedes седан (W124) | 180 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 188 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 109 коня | дизел |
| Mercedes седан (W124) | 113 коня | дизел |
| Mercedes седан (W124) | 147 коня | дизел |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 188 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 143 коня | дизел |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 147 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W124) | 180 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S124) | 180 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S124) | 147 коня | дизел |
