спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD2600 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 325 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| центриращ диаметър | 79,04 mm |
| дълбочина | 52,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17025
75.74 €
-20%
60.59 €
|
|
ACDelco AC2515D
|
|
APEC braking DSK2181
|
|
ATE 2401250138102
|
|
ATE 24012501381
|
|
ATE 425138
|
|
BENDIX 562188
|
|
BENDIX 562188B
|
|
BRADI 1064824
|
|
Brake ENGINEERING DI956071
|
|
BREMBO 09895210
|
|
CAR 142077
|
|
CIFAM 800518
|
|
COMLINE ADC1732V
|
|
DELPHI BG3830
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
FEBI BILSTEIN 18558
69.65 €
-20%
55.72 €
|
|
FERODO DDF1174
68.49 €
-20%
54.79 €
|
|
FREMAX BD6071
|
|
fri.tech. DF739
|
|
FTE BS5228
|
|
GIRLING 6041661
|
|
GRAF DF29518
|
|
HP (ZEBRA) 57968
|
|
JURID 562188J
106.2 €
-20%
84.96 €
|
|
KAGER 371104
|
|
LEMFÖRDER 25989
|
|
LEMFÖRDER 2598901
|
|
LPR B2548V
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353610648240
|
|
METELLI 230518
|
|
MEYLE 3155213029
|
|
MEYLE 3155213029PD
|
|
MGA D1452
|
|
MINTEX MDC1403
|
|
MOTAQUIP VBE273
|
|
NATIONAL NBD1007
|
|
NECTO WN1196
|
|
NK 201543
|
|
PAGID 50318
|
|
PEX 140811
|
|
PILENGA V810
|
|
QUINTON HAZELL BDC5228
|
|
REMSA 659810
|
|
ROULUNDS BRAKING D2515
|
|
sbs 1815201543
69.07 €
-0%
69.07 €
|
|
TEXTAR 92106900
82.14 €
-20%
65.71 €
|
|
TRUSTING DF739
|
|
TRW DF4166
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
TRW DF4166BP
|
|
VAICO V2080047
|
|
VALEO 186731
95.67 €
-20%
76.53 €
|
|
WOKING P659810
|
|
ZIMMERMANN 150129400
|
|
ZIMMERMANN 150129450
|
|
BMW 34101166071
|
|
BMW 34116769305
|
| BMW 3 (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW Z4 (E85) | 265 коня | бензин |
| BMW Z4 купе (E86) | 265 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E46) | 231 коня | бензин |
