спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD5129 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 290 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 40 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| брой на дупките | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15982
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
AP 14564
|
|
ATE 24011002311
|
|
BENDIX 561532B
|
|
BOSCH 0986478556
|
|
Brake ENGINEERING DI955050
|
|
BRECO BS7502
|
|
BREMBO 08534420
|
|
DELPHI BG2573
41.72 €
-20%
33.37 €
|
|
FEBI BILSTEIN 18883
44.16 €
-20%
35.33 €
|
|
FERODO DDF245
48.86 €
-20%
39.09 €
|
|
JURID 561532J
|
|
LPR P1181P
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
MAPCO 15323
|
|
METELLI 230303
|
|
sbs 15982
|
|
sbs 1815203720
39.37 €
-0%
39.37 €
|
|
sbs 18152045102
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
sbs 1815209919
44.91 €
-0%
44.91 €
|
|
sbs 1815209946
42.45 €
-0%
42.45 €
|
|
TRW DF2582
47.35 €
-20%
37.88 €
|
|
VALEO 186204
|
|
ZIMMERMANN 440310200
|
|
PEUGEOT 4246F1
|
|
PEUGEOT 4246H5
|
|
PEUGEOT 4246K9
|
|
PEUGEOT 4246N1
|
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 141 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 167 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 200 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 129 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 190 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 82 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 107 коня | бензин |
