спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 18883 |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 45 mm |
| външен диаметър | 290 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 4,8 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15982
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
A.B.S. 15982OE
|
|
ABE C4P005ABE
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
AP 14564
|
|
APEC braking DSK944
|
|
ATE 24011002311
|
|
BORG & BECK BBD4060
|
|
BOSCH 0986478556
|
|
Brake ENGINEERING DI955050
|
|
BRECO BS7502
|
|
BREMBO 08534420
|
|
BREMSI DBA245S
|
|
BSF 11291
|
|
CAR 142533
|
|
CAR HPD533
|
|
CIFAM 800303
|
|
DELPHI BG2573
41.72 €
-20%
33.37 €
|
|
DOYEN RDP155
|
|
E.T.F. 19P5129
|
|
EUROBRAKE 5815203717
|
|
FARCOM 230193
|
|
FENOX TB215080
|
|
FERODO DDF245
48.86 €
-20%
39.09 €
|
|
FERODO DDF2451
|
|
FOMAR Friction FO2119
|
|
fri.tech. BD0639
|
|
FTE BS3777
|
|
GIRLING 6025824
|
|
JURID 561532J
|
|
JURID 561532JC
|
|
KAGER 370352
|
|
KAWE 633000
|
|
LEMFÖRDER 1745901
|
|
LPR P1181P
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
MAGNETI MARELLI 431602041630
|
|
MAPCO 15323
|
|
MASTER-SPORT 24011002311SETMS
|
|
MAXGEAR 191195
|
|
METELLI 230303
|
|
MEYLE 11155230034
|
|
MGA D1103
|
|
MINTEX MDC701
|
|
NATIONAL NBD333
|
|
NECTO WN501
|
|
NK 203717
|
|
NK 313717
|
|
OPEN PARTS BDR143410
|
|
OPTIMAL BS3300
|
|
PAGID 52508
|
|
PATRON PBD2582
|
|
PILENGA 5080
|
|
PROTECHNIC PRD5129
37.67 €
-0%
37.67 €
|
|
QH Benelux 57335
|
|
QH Talbros BDC3777
|
|
QUINTON HAZELL BDC3777
|
|
REMSA 633000
|
|
ROADHOUSE 633000
|
|
ROTINGER RT1427
|
|
ROTINGER RT1427T5
|
|
SASIC 2464F14J
|
|
sbs 1815203717
36.68 €
-0%
36.68 €
|
|
sbs 1815313717
|
|
STOP 561532S
|
|
SWAG 62918883
|
|
TEXTAR 92054800
|
|
TRISCAN 812028102
|
|
TRUSTING DF639
34.57 €
-0%
34.57 €
|
|
TRW DF2582
47.35 €
-20%
37.88 €
|
|
VAICO V240048
|
|
VALEO 186204
|
|
VAN HECK RS8778
|
|
VEMA 98473
|
|
VILLAR 6281120
|
|
WOKING D633000
|
|
PEUGEOT 4246H5
|
|
PEUGEOT 4246K9
|
|
PEUGEOT 4246K9SK
|
|
PEUGEOT 4246N1
|
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 141 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 167 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 200 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 129 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 190 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 82 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 107 коня | бензин |
