спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2582 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 290 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| височина | 44 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 13 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| диаметър на барабана | 185 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15982
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
ACDelco AC2119D
|
|
AP 14564
|
|
APEC braking DSK944
|
|
ATE 24011002311
|
|
BENDIX 345103
|
|
BENDIX 561532B
|
|
BENDIX 561532BC
|
|
BORG & BECK BBD4060
|
|
BOSCH 0986478556
|
|
BRADI 1361554
|
|
Brake ENGINEERING DI955050
|
|
BREMBO 08534420
|
|
CAR 142533
|
|
CAR HPD533
|
|
DELPHI BG2461
|
|
DELPHI BG2464
|
|
DELPHI BG2573
41.72 €
-20%
33.37 €
|
|
DELPHI BG573
|
|
DELPHI BS3777
|
|
FAG BS3777
|
|
FEBI BILSTEIN 18883
44.16 €
-20%
35.33 €
|
|
FERODO DDF245
48.86 €
-20%
39.09 €
|
|
FERODO DDF2451
|
|
FIRST LINE FBD093
|
|
FTE BS3777
|
|
GIRLING 6025824
|
|
GRAF DF29303
|
|
JURID 561532J
|
|
JURID 561532JC
|
|
LEMFÖRDER 1745901
|
|
LPR P1181P
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353613615540
|
|
MAGNETI MARELLI 431602041630
|
|
MAPCO 15323
|
|
MAPCO 153232
|
|
METELLI 230303
|
|
MEYLE 11155230034
|
|
MGA D1103
|
|
MINTEX MDC701
|
|
NATIONAL NBD333
|
|
NK 203717
|
|
NK 313717
|
|
OBTEC A/S 272741
|
|
PAGID 52508
|
|
PEX 140459
|
|
PILENGA 5080
|
|
QH Benelux 57335
|
|
QUINTON HAZELL BDC3777
|
|
QUINTON HAZELL BSF3777
|
|
REMSA 633000
|
|
ROADHOUSE 633000
|
|
ROULUNDS RUBBER D2119
|
|
SEBRO 5292
|
|
SWAG 62918883
|
|
TEXTAR 92054800
|
|
TEXTAR 98200054801
|
|
TRISCAN 812028102
|
|
TRUSTING DF639
34.57 €
-0%
34.57 €
|
|
VALEO 186204
|
|
WOKING P633000
|
|
ZIMMERMANN 4403102
|
|
ZIMMERMANN 440310200
|
|
PEUGEOT 4246F1
|
|
PEUGEOT 4246H5
|
|
PEUGEOT 4246K9
|
|
PEUGEOT 4246N1
|
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 141 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 167 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 200 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 129 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 190 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 82 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 107 коня | бензин |
