спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD5229 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 245 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 46,2 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 11 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16282
|
|
AP 14478
|
|
ATE 24011002071
|
|
ATE 24111002071
|
|
BENDIX 561829B
|
|
BRECO BS7475
|
|
BREMBO 08577520
|
|
DELPHI BG2520
48.48 €
-20%
38.78 €
|
|
FEBI BILSTEIN 11395
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
FERODO DDF563
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
JURID 561829J
|
|
LPR A1595P
|
|
sbs 16282
|
|
sbs 1815204719
30.99 €
-0%
30.99 €
|
|
TEXTAR 92037300
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
TRW DF2667
|
|
VALEO 186114
|
|
ZIMMERMANN 100122000
|
|
AUDI 443615601A
|
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 133 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 133 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
