спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92037300 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 245 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 46,2 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/04 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 3,4 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0373 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000373
|
|
TEXTAR 98200037301
|
|
APEC braking DSK288
|
|
ATE 24011002071
|
|
ATE 410207
|
|
AUGROS 5292034P
|
|
BENDIX 561829B
|
|
BRADI 1011355
|
|
BREMBO 08577520
|
|
BREMBO 08577521
|
|
BREMBO 08577524
|
|
BREMBO 8577520
|
|
DELPHI BG2520
48.48 €
-20%
38.78 €
|
|
FEBI BILSTEIN 11395
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
FERODO DDF5631
|
|
FTE BS3931
|
|
FTE BS4754
|
|
HELLA PAGID 355101371
|
|
HELLA PAGID 8DD355101371
|
|
JURID 561829J
|
|
MINTEX MDC1159
|
|
NK 204777
|
|
NK 314777
|
|
OBTEC A/S 815424231
|
|
OPTIMAL BS7546
|
|
PAGID 53928
|
|
QUINTON HAZELL BDC3931
|
|
QUINTON HAZELL BDC4754
|
|
sbs 1815204777
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
SEBRO 2373
|
|
TRW DF2667
|
|
VALEO 186114
|
|
ZIMMERMANN 100122000
|
|
ZIMMERMANN 100122020
|
|
ZIMMERMANN 100122070
|
|
ZIMMERMANN 100122072
|
|
ZIMMERMANN 100122075
|
|
AUDI 443615601A
|
|
SEAT 443615601A
|
|
SKODA 443615601A
|
|
VW 443615601A
|
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
