спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 11395 |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| външен диаметър | 245 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 3,389 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16282
|
|
AP 14478
|
|
APEC braking DSK288
|
|
ATE 24011002071
|
|
BRECO BS7475
|
|
BREMBO 08577520
|
|
BREMSI DBA563S
|
|
DELPHI BG2520
48.48 €
-20%
38.78 €
|
|
E.T.F. 194015
|
|
EUROBRAKE 5815204777
|
|
FARCOM 230510
|
|
FENOX TB215866
|
|
FERODO DDF563
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
FERODO DDF5631
|
|
FOMAR Friction FO2386
|
|
FREMAX BD3635
|
|
fri.tech. BD0154
|
|
HELLA 8DD355101371
|
|
HELLA PAGID 8DD355101371
|
|
JURID 561829J
|
|
KAGER 370299
|
|
KAWE 691700
|
|
LPR A1595P
|
|
MAGNETI MARELLI 353610109540
|
|
MAGNETI MARELLI 360406012300
61.56 €
-20%
49.25 €
|
|
MAGNETI MARELLI 431602040550
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
MEYLE 1155231095
|
|
MGA D985
|
|
MINTEX MDC1159
|
|
NECTO WN627
|
|
NK 204777
|
|
NK 314777
|
|
OPEN PARTS BDR204510
|
|
OPTIMAL BS7546
|
|
PAGID 53928
|
|
PILENGA 5866
|
|
PROTECHNIC PRD5229
36.97 €
-0%
36.97 €
|
|
QH Talbros BDC4754
|
|
QUINTON HAZELL BDC4754
|
|
REMSA 691700
|
|
ROADHOUSE 691700
|
|
ROTINGER RT1620
|
|
ROTINGER RT1620T5
|
|
sbs 1815204777
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
sbs 1815314777
|
|
SWAG 30911395
|
|
TEXTAR 92037300
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
TRISCAN 812029154
|
|
TRUSTING DF154
27.09 €
-0%
27.09 €
|
|
TRW DF2667
|
|
VALEO 186114
|
|
VALEO 297114
|
|
VAN HECK RS9016
|
|
WOKING D691700
|
|
ZIMMERMANN 100122000
|
|
AUDI 443615601A
|
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 136 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 136 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 120 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 120 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
