спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD5263 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 255 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 53,8 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 11 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17061
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
AP 14863
|
|
ATE 24011002591
|
|
ATE 24111002591
|
|
BOSCH 0986478704
|
|
BOSCH 0986AB6121
|
|
Brake ENGINEERING DI956097
|
|
BRECO BS7662
|
|
BREMBO 08975110
|
|
DELPHI BG3672
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
FEBI BILSTEIN 22908
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
FERODO DDF1190
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
LPR A1603P
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
MAPCO 15878
|
|
METELLI 230774C
|
|
sbs 17061
|
|
sbs 1815204764
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
TEXTAR 92104100
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
TRW DF4126
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
VALEO 197124
|
|
AUDI 4B0615601A
|
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 156 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 156 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 190 коня | бензин |
