спирачен диск ROADHOUSE
спирачен диск
| Производител | ROADHOUSE |
| Парт номер | 6094.00 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61210 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 239,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 42,9 mm |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 3,2 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ROADHOUSE DSX609400
|
|
A.P. 14223E
|
|
A.P. 14234E
|
|
A.P. X14234
|
|
AP 14223
|
|
AP 14234
|
|
ATE 24011001961
|
|
ATE 410196
|
|
ATE 510196
|
|
BENDIX 345049
|
|
BENDIX 561496B
|
|
BOSCH 0986478501
|
|
BRADI 1172814
|
|
BREMBO 08516410
|
|
BREMBO 08516414
|
|
BREMBO 08516420
|
|
BREMBO 08516424
|
|
BREMBO 08516476
|
|
DELPHI BG2439
21.87 €
-20%
17.49 €
|
|
DELPHI BG439
|
|
FAG BS3611
|
|
FERODO DDF208
49.6 €
-20%
39.68 €
|
|
JURID 561496J
|
|
LPR F1281P
17.35 €
-20%
13.88 €
|
|
METELLI 230168
|
|
MGA D968
|
|
NK 202526
|
|
PAGID 51012
|
|
QUINTON HAZELL BDC3611
|
|
REMSA 609400
|
|
sbs 1815202526
21.87 €
-0%
21.87 €
|
|
TEXTAR 98200050901
|
|
TRW DF1658
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
TRW DF1658BP
|
|
VALEO 186033
|
|
VALEO 186162
|
|
WOKING D609400
|
|
ZIMMERMANN 250132700
|
|
ZIMMERMANN 2501327
|
|
FORD 1072464
|
|
FORD 1107767
|
|
FORD 5022652
|
|
FORD 5022653
|
|
FORD 6191062
|
|
FORD 6191063
|
|
FORD 89FX1125AE
|
|
FORD 89FX1125BE
|
|
VW 230168
|
| Ford FIESTA III (GFJ) | 55 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 73 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 50 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 71 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (F3L, F5L) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA кутия (F3L, F5L) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT V (GAL) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT V (GAL) | 71 коня | бензин |
| Ford ORION III (GAL) | 60 коня | бензин |
| Ford ORION III (GAL) | 71 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI (GAL) | 71 коня | бензин |
| Ford ESCORT V комби (GAL, AVL) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT V кабриолет (ALL) | 71 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI (GAL) | 75 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 73 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI кабриолет (ALL) | 75 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI (GAL) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT `91 Express (AVL) | 63 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (FVD) | 60 коня | дизел |
| Ford ESCORT VI комби (GAL) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI седан (GAL) | 71 коня | бензин |
| Ford ORION III (GAL) | 73 коня | бензин |
