спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F1281P |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| за номер артикул | F1281P |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| височина | 43 mm |
| диаметър | 240 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F1281P
17.35 €
-20%
13.88 €
|
|
APEC braking DSK110
|
|
ATE 24011001961
|
|
BENDIX 561496B
|
|
BOSCH 0986478501
|
|
BRADI 1172814
|
|
Brake ENGINEERING DI954090
|
|
BRECO BS7386
|
|
BREMBO 08516424
|
|
CAR 142263
|
|
CIFAM 800168
|
|
DELPHI BG2439
21.87 €
-20%
17.49 €
|
|
DELPHI BG439
|
|
FERODO DDF208
49.6 €
-20%
39.68 €
|
|
FREMAX BD1062
|
|
FTE BS3611
|
|
GRAF DF29168
|
|
INTERBRAKE FR281P
|
|
JURID 561496J
|
|
KWP 129168
|
|
METELLI 230168
|
|
MINTEX MDC578
|
|
OPEN PARTS BDA117510
|
|
PAGID 51012
|
|
PILENGA 5275
|
|
QUINTON HAZELL BDC3611
|
|
REMSA 609400
|
|
ROADHOUSE 609400
|
|
TEXTAR 92050900
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
TRW DF1658
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
URPA 101096
|
|
VALEO 186162
|
|
VILLAR 6280316
|
|
ZIMMERMANN 250132700
|
|
FORD 1107767
|
|
FORD 5022652
|
|
FORD 5022653
|
|
FORD 6191061
|
|
FORD 6191062
|
|
FORD 6191063
|
|
FORD 89FX1125AE
|
| Ford FIESTA III (GFJ) | 55 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 73 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 50 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 71 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (F3L, F5L) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA кутия (F3L, F5L) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT V (GAL) | 60 коня | бензин |
| Ford ORION III (GAL) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 73 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI (GAL) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (FVD) | 60 коня | дизел |
| Ford ESCORT VI седан (GAL) | 60 коня | бензин |
