спирачен диск ROADHOUSE
спирачен диск
| Производител | ROADHOUSE |
| Парт номер | 61287.10 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 319,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| височина | 78,8 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ROADHOUSE DSX6128710
|
|
A.B.S. 17870
|
|
AP 25120V
|
|
ATE 24012002061
|
|
BOSCH 0986479442
|
|
BRECO BV8729
|
|
BREMBO 09992511
|
|
CAR 1421465
|
|
COMLINE ADC1758V
|
|
DELPHI BG4168
85.97 €
-20%
68.78 €
|
|
FERODO DDF1715
328.56 €
-20%
262.84 €
|
|
FREMAX BD1970
|
|
GIRLING 6048545
|
|
METZGER 25120V
|
|
MEYLE 3155230004PD
|
|
NK 201583
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
PILENGA V717
|
|
QH Benelux HP59039
|
|
REMSA 6128710
|
|
sbs 1815201583
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
TRISCAN 812011183
|
|
TRW DF4854S
88.96 €
-20%
71.17 €
|
|
WOKING D6128710
|
|
ZIMMERMANN 150345020
|
|
ZIMMERMANN 150345050
|
|
BMW 34216771970
|
|
BMW 34216793247
|
| BMW X5 (E70) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 245 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 211 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 258 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 555 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 218 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 218 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 258 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 306 коня | бензин |
