спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204524 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| конструкция на спирачките | барабанни спирачки |
| брой дупки на джанта | 6 |
| тегло | 5,8 kg |
| диаметър | 302 mm |
| височина | 48 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12,5 mm |
| минимална дебелина | 11,5 mm |
| центриращ диаметър | 100 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15989
|
|
ATE 24011301051
|
|
BENDIX 561443
|
|
BENDIX 561443B
|
|
BORG & BECK BBD5035
|
|
BOSCH 0986478304
|
|
BRADI 1522914
|
|
BRECO BS7349
|
|
BREMBO 08450420
|
|
CAR 142932
|
|
DELPHI BG2325
38.06 €
-20%
30.45 €
|
|
EUROBRAKE 5815204524
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 560
|
|
FERODO DDF444
93.64 €
-20%
74.91 €
|
|
FIRST LINE FBD559
|
|
FTE BS3564
|
|
HELLA PAGID 8DD355103351
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302049
|
|
JURID 561443
|
|
JURID 561443J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1920
|
|
MINTEX MDC1350
|
|
MINTEX MDC880
|
|
MINTEX MDC881
|
|
MOTAQUIP VBD883
|
|
PAGID 53608
|
|
PEX 140551
|
|
PILENGA 5357
|
|
QUINTON HAZELL BDC3349
|
|
sbs 1815204524
38.14 €
-0%
38.14 €
|
|
TEXTAR 92063400
|
|
TEXTAR 92070700
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
TRISCAN 812013101
|
|
TRUSTING DF067
46.12 €
-0%
46.12 €
|
|
TRW DF1920
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
VALEO 186686
|
|
TOYOTA 4351235020
|
|
TOYOTA 4351235070
|
|
TOYOTA 4351260060
|
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 105 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 110 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 72 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 86 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 90 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER Hardtop (_J7_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 88 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 114 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 75 коня | дизел |
