спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204590 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 6,92 kg |
| диаметър | 276 mm |
| височина | 49,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17511
|
|
ATE 24012601391
|
|
BORG & BECK BBD4458
|
|
BOSCH 0986479340
|
|
BREMBO 09979910
|
|
DELPHI BG3913
111.97 €
-20%
89.58 €
|
|
EUROBRAKE 5815204590
|
|
FERODO DDF1508
108.29 €
-20%
86.63 €
|
|
FIRST LINE FBD1501
|
|
FTE BS7163
|
|
HELLA PAGID 8DD355111631
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302149
56.49 €
-20%
45.19 €
|
|
MGA D1604
|
|
MINTEX MDC1694
|
|
PAGID 54355
|
|
PILENGA V649
|
|
QUINTON HAZELL BDC5544
|
|
sbs 1815204590
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
TEXTAR 92135503
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
TRISCAN 812013178
|
|
TRUSTING DF461
|
|
TRW DF4416
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
VALEO 197072
|
|
TOYOTA 4351205040
|
| Toyota AVENSIS седан (T25) | 129 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS седан (T25) | 147 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS комби (T25) | 129 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS комби (T25) | 147 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (T25_) | 129 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (T25_) | 147 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS (T25_) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS седан (T25) | 110 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS комби (T25) | 110 коня | бензин |
